Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Skvelá správa pre fanúšikov športu. Zákazníci satelitnej služby Antik Sat TV sa môžu tešiť z novej televíznej stanice. Do bohatej ponuky televíznych kanálov pribudla stanica s obsahom zameraným na atraktívne športové zápasy z najvyšších súťaží Nova Sport 1.

Spoločnosť ANTIK Telecom sa neustále snaží zlepšovať služby pre svojich zákazníkov, čoho dôkazom je aj nový kanál v ponuke balíka ANTIK SAT – VŠETKO. Antik Sat je pritom jedinou satelitnou službou s archívom na slovenskom trhu. Kanál Nova Sport 1 prioritne vysiela atraktívne a divácky mimoriadne obľúbené zápasy najvyšších súťaží NHL, NBA, NFL a mnohé iné, v programovej ponuke nechýbajú tiež zaujímavosti, zápasy a analýzy z 1. slovenskej futbalovej ligy, profesionálnych súťaží v šípkach a turnaje v rugby, dokumenty i športové spravodajstvo.

Zákazníci s hybridným Antik satelitným stb majú už túto stanicu dostupnú automaticky, v prípade zákazníkov s bežným satelitným  stb / CA modulom je potrebné naladiť si kanál manuálne. Stanicu je možné naladiť na frekvencii 11055Mhz, polarizácia Vertikálna, SR: 27500.

Antik Sat TV je moderná satelitná televízna služba so všetkými modernými funkciami a množstvom HD kanálov takmer kdekoľvek. V archíve ponúka bezplatne tisíce filmov a seriálov, TV program až na 14 dní či služby ako rádiá a videopožičovňa.

Viac info o službe nájdete na www.antiksat.sk.

Značky: