Keď si môžete objednať donáškou jedlo, prečo nie kvety.

Ak nestíhate ísť osobne kúpiť kvety do kvetinárstva, môžete na Valentína – ale aj inokedy, využiť službu donášky kvetov. Na slovenskom internete nájdete viacero obchodov, ktoré túto službu ponúkajú.

Do Googlu stačí zadať frázu „donáška kvetov„, prípadne ju rozšíriť o mesto, kam chcete kvety doručiť a okamžite vás zaplaví množstvo odkazov na kvetinárstva, ktoré ponúkajú službu donášky. Pri výbere obchodu sa môžete rozhodovať aj na základe recenzií, ktoré by sa vám mali v zozname výsledkov zobraziť. Po kliknutí na tlačidlo Ďalšie miesta si môžete nechať zobraziť ďalšie kvetinárstva.

Donáška kvetov

Pri výbere donášky kvetov pomôžu aj recenzie ostatných ľudí

Následne odporúčame navštíviť webovú stránku obchodu. Kvetinárstva s donáškou zvyknú informovať, do akého času vám kvety doručia. V prípade Valentína však treba rátať s možným zdržaním pri doručovaní kvôli veľkému náporu objednávok. Ak chcete mať istotu, môžete sa pred vytvorením objednávky telefonicky informovať o aktuálnom stave.

V závislosti od kvetinárstva môže byť doručenie kvetov spoplatnené alebo je už súčasťou zobrazenej ceny kvetín. Nečakajte však, že dostanete donášku zadarmo na jednu ružičku. Väčšina kvetinárstiev ponúka na donášku zadarmo na kytice s cenami od 30 eur a vyššie. V rámci vytvárania objednávky môžete ku kvetom doplniť odkaz a určiť si dátum doručenia a približný čas, resp. časový rozsah, kedy by mala byť kytica doručená.

Na základe recenzií v službe Mapy Google odporúčame tieto dve kvetinárstva na donášku kvetov:

galeriakvetin.sk

Obchod galeriakvetin.sk

Prečítajte si aj:

Facebook nestihol Valentína: Spustenie jeho zoznamky v Európe sa oneskorí