Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

V súťaži CIJ Awards Slovakia 2022 zaujala spoločnosť prvé miesto v kategórii Property Leadership of the Year.

Správcovská spoločnosť 365.invest, ktorá patrí do skupiny 365.bank, bola začiatkom novembra nominovaná so svojimi aktivitami do dvoch kategórií významnej súťaže orientovanej na oblasť real estate CIJ Awards Slovakia 2022. V kategórií Najlepšia investičná transakcia roka bola nominovaná so súborom transakcií shoppingových centier v Českej republike, ktoré nakúpila na začiatku roka 2022 – OC Géčko, IGY a Citypark Jihlava. Projekty sú súčasťou Realitného fondu 365.invest. Medzi silnou konkurenciou sa spoločnosť ocitla aj v nominácii v kategórii Property Leadership of the Year, kde figurovalo jej predstavenstvo – CEO Gabriel Balog, CIO Juraj Bielik a CFO Matej Godál.

Práve v druhej kategórii si počas galavečera odovzdávania cien 22. novembra 2022 spoločnosť 365.invest a jej vedenie odniesli prvé miesto. „Tento rok sa nám podarilo dostať do ďalšej fázy, keď sme mohli začať s intenzívnejším poukazovaním na projekty a úspechy, ktoré sa nám darí dosahovať a napĺňať. V roku 2022 sme priniesli nové produkty a v spolupráci s 365.bank umožnili klientom banky investovať do niekoľkých investičných riešení prostredníctvom bankovej aplikácie. Zamerali sme sa aj na posilnenie a zdôraznenie správy real estate v našej firme a vybudovali tím profesionálov, ktorí sa dnes realitám venujú z pohľadu retailových aj inštitucionálnych klientov. Ocenenie CIJ je ďalším príjemným momentom tohto roka, ktorý nám potvrdzuje správnosť zvolených krokov. Je nám cťou byť medzi víťazmi,“ hovorí generálny riaditeľ 365.invest Gabriel Balog.

Gabriel Balog pôsobí ako predseda predstavenstva a CEO 365.invest od mája 2021. Juraj Bielik má na starosti oblasť riadenia špeciálnych investícií nehnuteľností a v predstavenstve spoločnosti 365.invest je od decembra 2020. Najnovším členom predstavenstva, od septembra 2022, je Matej Godál, ktorý má v spoločnosti na starosti oblasť riadenia financií, portfólio manažmentu, reportingu a spracovateľského centra.

Dôležitý signál na realitnom trhu

CIJ Awards je najdlhšie trvajúcou udalosťou udeľovania cien v oblasti komerčných nehnuteľností na Slovensku a dôležitým ocenením na poli stredoeurópskeho regiónu. Do tohtoročného 18. ročníka súťaže bolo prihlásených viac ako 110 nominácií od najlepších a najvýznamnejších projektov na trhu a od špičkových spoločností a poskytovateľov služieb pôsobiacich
v oblasti nehnuteľností. CIJ Awards oceňuje projekty, spoločnosti, tímy ako aj transakcie, ktoré vynikali výkonom v období medzi decembrom 2021 a novembrom 2022. Nominácie sa posudzujú podľa hodnoty, ktorú dané projekty prinášajú a plnia, vrátane zváženia veľkosti, kvality, dizajnu, udržateľnosti, lokality, sociálnych vplyvov či načasovania projektov a práce jednotlivých tímov. Hlasovanie sa skladá z hlasovania odbornej poroty, ktoré predstavuje 61 % z konečných výsledkov, kým zvyšných 39 % miery rozhodovania má v rukách verejnosť prostredníctvom online hlasovania na webe súťaže.

Značky: