Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Španielska poisťovňa Allianz Seguros v spolupráci s Marcom Márquezom, aktuálnym majstrom sveta v motocyklovom športe v kategórii MotoGP, pripravili spoločný projekt s názvom Laps for Life 93, ktorého súčasťou je aj prvý Allianz Junior Motor Camp. Dvadsať talentovaných jazdcov z celého sveta vo veku 8 až 11 rokov dostane jedinečnú šancu učiť sa od najmladšieho šampióna v motocyklistike, ktorý svoju kariéru odštartoval takisto ako dieťa.

Podporme talent už na začiatku

Medzinárodný motorkársky tábor sa uskutoční od 18. do 22. novembra 2015 na pretekárskom okruhu v španielskom meste Lleida. Je určený pre deti, ktorých záľubou je jazda na dvoch kolesách a chcú vedieť viac aj o technickej stránke tohto športu. Poslaním tábora je tiež naučiť deti jazdiť čo najbezpečnejšie, a to všetko za účasti majstrovského trénera Marca Márqueza. Kemp malým motorkárom ponúka jedinečné zážitky, exkluzívny pohľad do sveta špičkovej úrovne tohto športu a návštevu múzea Marca Márqueza. Tréningy budú prebiehať pod dohľadom profesionálov. Malí nadšenci motocyklistiky dostanú jedinečnú šancu stretnúť sa s pretekármi z celého sveta. Vrcholom tábora budú tréningy so samotným majstrom sveta Marcom Márquezom.

Vítané sú aj mladé slovenské talenty

Prihlášky môžu rodičia podávať od 7. do 30. septembra na webovej stránke projektu www.allianz-lapsforlife93.com, kde sa dozvedia všetky potrebné informácie. Stačí vyplniť formulár s osobnými údajmi a poslať jedno krátke video (maximálne 2 minúty), v ktorom deti zaujmú svojou osobnosťou a predvedú svoj motorkársky talent, veľké vodičské schopnosti sa od nich samozrejme nevyžadujú. Podmienkou je aspoň základná úroveň anglického jazyka, pretože celý tábor a všetky tréningy budú v angličtine.

Značky: