VIDEO TOUCHIT: Extrémny herný notebook Acer Predator 21 X na výstave IFA 2016

0

Acer Predator 21 X je herný notebook, ktorý vás posadí na zadok. Pozrite si naše redakčné video.

Acer predstavil na výstave IFA svoj najnovší herný notebook. Acer Predator 21 X je prvý herný notebook so zakriveným displejom. Má uhlopriečku 21 palcov, rozlíšenie 2560 × 1080 a podporu technológie G-SYNC. Mobilita ide stranou, Predator 21 X váži 8 kg a má hrúbku 8,3 cm.

Výbavu tvorí procesor Intel Core i7 Kaby Lake (najnovšia 7. generácia), 64 GB RAM a dve (!) karty NVIDIA GeForce GTX 1080 v SLI zapojení. Notebook má 5-ventilátorový chladiaci systém a Predator 21 X zaujme aj integráciou technológie Tobii, ktorá dokáže snímať, kam sa používateľ díva. Ako to funguje, prezentujeme v redakčnom videu.

Čerešničkou na torte je mechanická klávesnica s modulom, ktorý môžete používať ako touchpad alebo numerickú klávesnicu. Cena sa bude pravdepodobne pohybovať na úrovni 4999 eur alebo viac. Sú to naše odhady, na oficiálnu cenovku čakáme.

Prečítajte si aj:

IFA 2016: Acer predstavil novinky tejto jesene

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie, hry a konzoly pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa špecializujem na operačné systémy, zaujímavé služby, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006.

Pridaj komentár