Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Bratislavský rodák Martin Fehérváry sa stáva novou tvárou siete autocentier AAA AUTO, ktorá je súčasťou skupiny AURES Holdings.

Úspešný mladý hokejista sa už čoskoro bude voziť v komfortnom vozidle Škoda Octavia RS v čiernom prevedení, s perleťovým efektom. Sieť autocentier AAA AUTO pokračuje v nastavenom komunikačnom koncepte. Ten doteraz rozvíjala v rámci svojej značky zánovných áut Mototechna, ktorú reprezentuje napríklad husľový virtuóz Filip Jančík alebo úspešná travel blogerka Andrea Zahurancová.

Sieť autocentier AAA AUTO a značka Mototechna sa  snažia ísť v tomto smere s trendom a nadväzujú spoluprácu predovšetkým s mladšou generáciou. „Veľmi nás teší, že sme sa na spolupráci dohodli práve s Martinom Fehérvárym. Je to talent, ktorý na sebe tvrdo pracuje a veľmi úspešne napreduje vo svojej hokejovej kariére. Naviac, športovci a autá k sebe skrátka patria. Prajeme mu veľa šťastných kilometrov a na majstrovstvách sveta v hokeji ho pozorne sledujeme,“ uviedla generálna riaditeľka a predsedníčka predstavenstva siete autocentier AAA AUTO Karolína Topolová. Okrem Martina sa tvárou „Áčiek“ pred pár mesiacmi stal aj známy moderátor a influencer Michal Sabo. Ten spoločnosť prezentuje primárne na sociálnych sieťach.

Mladý hokejista Martin Fehérváry je momentálne plne sústredený na prebiehajúce majstrovstvá sveta. Od roku 2018 je súčasťou švédskej najvyššej súťaže SHL v tíme HV71 Jönköping, kde má dvojročnú zmluvu. O jeho kvalitách hovorí aj fakt, že sa vo veku 16 rokov stal najmladším legionárom v najvyššej švédskej lige. Prejavila však o neho záujem už aj zámorská NHL, takže je možné, že po čase vymení severnú Európu za Ameriku.

Vodičské oprávnenie Fehérváry získal len nedávno a na svoj prvý automobil sa už teší. „Vodičák mám síce ešte len krátko, ale som nadšený šofér. Škodovky sa mi vždy páčili a oceňujem predovšetkým skvelú doplnkovú výbavu, ktorou bude moje auto disponovať. Teším sa na všetky skvelé jazdy, ktoré ma čakajú,“ prezradil Martin. Spoločnosť mu tak už čoskoro bude robiť „nadupaná“ Škoda Octavia RS s dvojlitrovým benzínovým motorom s výkonom 180 kW. Pohodlnú jazdu a komfort na cestách mu zaistí sedemstupňová automatická prevodovka, navigácia, palubný počítač, parkovacia kamera, ako aj najmodernejšie bezpečnostné technológie vrátane kontroly mŕtveho uhla.  Vozidlo od AAA AUTO si Martin prevezme, len čo bude mať v týchto plne vyťažených dňoch chvíľu voľna.

Značky: