Experti predstavia prostredníctvom livestreamu najväčšie vychytávky novej série smartfónov Galaxy S23.

Zvažujete výmenu telefónu za nový z tohtoročného modelového radu Samsung Galaxy S23, ale nie ste si tým ešte úplne istí? Na všetky vaše otázky o technickom vybavení a vylepšeniach prémiových telefónov Galaxy S23 odpovedia „Galaxy experti“ počas živého streamu #SamsungFutureStore, ktorý sa uskutoční vo štvrtok 16. februára 2023 od 19:00 na Facebooku Samsungu.

Pokiaľ budete Epický livestream sledovať, budete môcť súťažiť o špičkový telefón Samsung Galaxy S23 Ultra a vouchery v hodnote 40 eur na nákup v e-shope samsung.sk.

Epickým livestreamom bude sprevádzať slovenská influencerka a niekdajšia Miss Slovenskej republiky Denisa Vyšňovská. Fotografické vlastnosti novej série smartfónov Galaxy S23 predstaví profesionálny fotograf Marek Musil, ktorý je známy napríklad fotografovaním festivalov Burning Man. Herné vlastnosti týchto prémiových telefónov zhodnotí YouTuber Adam Lysek, známy ako Vidrail.

Vyhrajte Samsung Galaxy S23 Ultra: Stačí sledovať dnešný Epický livestreamZdroj: Samsung
Vyhrajte Samsung Galaxy S23 Ultra: Stačí sledovať dnešný Epický livestream

Diváci livestreamu budú môcť počas vysielania využiť jednu z posledných šancí, ako získať predobjednávkový bonus na dvojnásobnú pamäť telefónu Galaxy S23 za cenu menšej pamäte pri využití zľavového kódu UPGRADE a tiež bonus 120 eur k výkupu ich starého telefónu.

Iba počas livestreamu bude k dispozícii aj exkluzívna ponukabezdrôtová nabíjačka pri zadaní kódu NABIJ, a automatický bonus v podobe 10 % zo zaplatenej čiastky do Samsung Rewards programu na ďalší nákup v e-shope samsung.sk.

Nezabudnite teda sledovať Epický livestream #SamsungFutureStore vo štvrtok 16. februára 2023 na facebookovom kanáli spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak!

Zdroj: Samsung

Prečítajte si aj: