Akciu môžete využiť do 30. júna.

Ak máte starý telefón, ktorý už neplní vaše očakávania, je tu skvelá príležitosť, ako si výhodne zakúpiť nový Samsung Galaxy A54. Ide o telefón s veľkou porciou výkonu a širokým spektrom špičkových funkcií a fotoaparátom, ktorý dokáže vytvárať kvalitné fotografie a videá.

V rámci akcie „Vymeňte starý za nový“ môžete jednoducho odpredať svoj starý telefón akejkoľvek značky, a mať tak nové zariadenie oveľa lacnejšie. Do konca júna totiž pri nákupe Galaxy A54 získate navyše bonus až 80 eur k výkupnej cene používaného zariadenia.

Samsung Galaxy A54Zdroj: TOUCHIT.sk
Samsung Galaxy A54

Jednoduchý odpredaj

Proces výkupu starého zariadenia je veľmi jednoduchý a transparentný. Počas neho okamžite zistíte aj približnú cenu, za ktorú bude vaše staré zariadenia vykúpené. Stačí registrovať váš starý telefón a doplniť všetky potrebné údaje, ako sú značka a miera opotrebovania. Použité zariadenie sa vám v súlade s odpoveďami na jednotlivé otázky ocení a vám sa zobrazí výkupná cena. Potom už len vložíte IMEI číslo svojho nového Samsungu Galaxy A54 a priložíte čitateľnú kópiu účtenky.

Odkúpený model potom stačí odovzdať do jedného z 51 výkupných miest, prípadne si môžete objednať jeho vyzdvihnutie priamo u vás doma. Po zhodnotení stavu použitého telefónu vám spoločnosť ihneď zašle jeho výkupnú cenu. V rámci mimoriadnej akcie teraz navyše Samsung ponúka jednorazový bonus až 80 eur všetkým zákazníkom, ktorí si zakúpia nový Galaxy A54. 

Ak si však na celý proces netrúfate alebo ho chcete mať rýchlo za sebou, stačí keď navštívite jednu z piatich značkových predajní Samsung v Bratislave, Banskej Bystrici, Žiline alebo Košiciach a celý výkupný proces starého zariadenia ako aj bonus vám odpočítajú priamo pri pokladni.

Odkup telefónu v praxi

Ako príklad uvedieme výmenu starého Galaxy A51 za nový Galaxy A54. Jednoducho navštívte stránky novysamsung.sk a vyberte, aké zariadenie predávate – v našom prípade je to Samsung Galaxy A51. Potom zvolíte farbu a odpoviete na niekoľko otázok. Ak máte telefón len mierne opotrebovaný, jeho výkupná cena bude 136 eur. A pretože ste si zakúpili nový Galaxy A54, získate navyše ďalších 80 eur. S týmto bonusom tak budete mať úplne nový telefón Galaxy A54 o 216 eur lacnejší. Z pôvodnej ceny 539 eur sa teda dostanete na iba 323 eur.

Mimoriadnu ponuku s bonusom až 80 eur pri nákupe nového smartfónu Galaxy A54 môžete využiť už iba do 30. júna. Všetky prebiehajúce akcie s výkupným bonusom nájdete na www.novysamsung.sk

Samsung Galaxy A54 a jeho rámZdroj: TOUCHIT
Samsung Galaxy A54

Výkupný bonus na ďalšie zariadenia 

Výkupný bonus môžete využiť aj pri kúpe ďalších zariadení Samsung, ako sú smartfóny zo série Galaxy S23 (bonus 120 eur), Galaxy A34 (bonus 50 eur) či pri kúpe inteligentných hodiniek Galaxy Watch5 a Galaxy Watch5 Pro (bonus 70 alebo 100 eur). 

Ak vás zaujali Samsung zariadenia, môžete siahnuť aj po televízoroch Samsung OLED TV, Neo QLED, QLED, lifestylových televízoroch Samsung The Frame, The Serif, The Sero, soundbaroch alebo prenosnom projektore The Freestyle. 

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Samsung.

Prečítajte si aj: