Výpadky Microsoft Teams? Microsoft komentoval vzniknutú situáciu

0

Nárast využívania služieb mal pôvod v Taliansku.

Podľa agentúry Reuters uviedol Microsoft, že išlo o nárast z dôvodu využívania aplikácie práve v tejto krajine. Nešlo o globálny výpadok, avšak nárast služieb tejto komunikačnej aplikácie bol zaznamenaný po celom svete.

Zvyky sa zmenili a firmy sa novej situácie prispôsobili aj v tomto smere. Telekonferencia bola jediným spôsobom, ako zostať v kontakte so svojimi zamestnancami.

Podľa Microsoftu išlo o 775 %-tný nárast a to počítame len Taliansko. Nárast využívania Teamsov v iných krajinách firma nekomentovala. Potvrdila však, že v špičke zaznamenali 44 miliónov aktívnych používateľov využívajúcich aplikáciu (nemuseli nutne telefonovať).

Zdroj: Reuters

Prečítajte si aj:

Prečo má YouTube a WhatsApp obmedzenú prevádzku?

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>