Spoločnosť AB-COM, ktorú poznáme ako distribútora satelitných prijímačov bude vystavovať na výstave ANGA COM 2017 v nemeckom Kolíne nad Rýnom. Táto výstava sa koná od 30. mája do 1. júna 2017 na výstavisku blízko tohto mesta v spolkovej republike Severné Porýnie-Vestfálsko . Obsahom špecializovanej výstavy ANGA COM je televízna technika vrátane káblovej, terestriálnej a satelitnej. 

Tento rok tu bude 450 vystavovateľov z 37 krajín, očakáva sa 18 000 návštevníkov, z toho 52 % príde zahraničných. Na kongresovej časti výstavy vystúpi 160 prednášajúcich.

Zo Slovenska bude tu vystavovať  ako jediná spoločnosť AB-COM a predmetom jej výstavného stánku  budú nové satelitné prijímače VU+.  AB-COM si takto zaisťuje odberateľov v celej západnej Európe. Rovnako na stánku uvidíme aj nové prijímače AB CryptoBox. Tešíme sa hlavne na produkty s rozlíšením 4K ako aj pokročilými funkciami ako sme to videli v prípade modelu VU+ Ultimo 4K.

Našich čitateľov budeme informovať o predstavených produktoch od firmy AB-COM už v prvý deň tejto výstavy a tiež prinesieme fotografie z tejto výstavy. Určite je na čo sa tešiť!

Viac o satelitnom prijímači VU+ ULTIMO 4K.

VIDEO TOUCHIT: Satelitný prijímač VU+ ULTIMO 4K – funkcie, ktoré ste vždy chceli sú konečne tu

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.