Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group informuje o voľnom vysielaní programu Golf Channel.

Od štvrtka, 23. 8. do nedele, 26. 8. 2018 si môžu zákazníci Skylinku vychutnávať voľné vysielanie športového programu Golf Channel, ktorý prináša priame prenosy aj záznamy golfových turnajov, ale tiež inštruktáže a zaujímavosti z oblasti golfu.

Nenechajte si ujsť The Northern Trust. Prvým turnajom v Ridgewood Country Clube začína vo štvrtok Fedex Cup Playoffs, vyraďovacia fáza americkej PGA Tour v boji o 10 miliónov dolárov. 125 najlepších hráčov sa kvalifikovalo na základe celosezónneho rebríčka a bude bojovať o dotáciu turnaja vo výške 9 miliónov. Postúpiť ďalej v Playoffs však môže len 100 najlepších, a tak bude k videniu veľký boj.

Sledujte od štvrtka naživo tých najlepších profesionálov vrátane obhajcu titulu a svetovej jednotky Dustina Johnsona. Turnaj uvidíte exkluzívne na Golf Channel.

Technické parametre pre naladenie Golf Channel:

Satelit: Astra 23,5°E

Kmitočet: 11 797 MHz

Polarizácia: Horizontálna

FEC: 3/4

Symbolová rýchlosť: 29 500 kS/s

Norma: DVB-S2/8PSK

Pilot: On

Pozícia vo FastScan 108

Program je vysielaný v kompresnom formáte MPEG-4, pre jeho príjem je teda potrebný HD satelitný prijímač (najlepšie s certifikátom Skylink READY).

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.