WhatsApp používa miliarda ľudí každý deň

1

A tí dennodenne posielajú miliardu videí.

WhatsApp zverejnil aktuálne informácie o počte používateľov a ďalšie štatistiky. Spoločnosť prezradila, že jej službu dnes používa miliarda ľudí každý deň. Tí počas 24 hodín odošlú 55 miliárd správ, 4,5 miliardy fotiek a 1 miliardu videí. V priemere teda každý používateľ pošle počas dňa 1 video, takmer 5 fotiek a 55 správ.

WhatsApp sa s miliardou denne aktívnych používateľov radí k ďalším veľmi úspešným komunikačným a sociálnym nástrojom Facebooku. Instagram, Messenger a Facebook majú 700 miliónov, 1,2 miliardy a 2 miliardy aktívnych používateľov, ktorí sa do svojho konta prihlásia aspoň raz za mesiac. WhatsApp má aktuálne 1,3 miliardy používateľov, ktorí využijú službu aspoň raz za mesiac. Takmer 77% z týchto používateľov však používa WhatsApp dennodenne.

Zdroj: TheNextWeb

Prečítajte si aj:

WhatsApp prináša dvojfaktorovú autentifikáciu pre 1,2 miliardy svojích používateľov

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Jeden komentár

  1. Pingback: WhatsApp čelí kritike za zdieľanie dát s Facebookom | TOUCHIT

Pridaj komentár