Windows 10 dostane nové vylepšenia. Verzia 2004 je tu už čoskoro

0

Aktualizácia by mala priniesť výraznejšie zmeny a novinky.

Ako predvoj aktualizácie s označením 2009, ktorá zrejme po vzore aktualizácie 1909 prinesie menšie zlepšenia a viac sa sústredí na opravy v tom čase aktuálnych problémov so systémom. O pripravovaných novinkách informuje server Bleeping Computer. Zmieňuje sa o dvoch hlavných vylepšeniach.

Prvé z nich bude možnosť prihlásenia do tzv. Safe mode cez PIN kód. Pri pokuse o spustenie v záchrannom režime nebude systém vyžadovať vaše heslo. To by mohlo celkovú frustráciu s problémami a ich riešením trochu zmierniť.

safe mode login

Druhým vylepšením prejde funkcia Windows Hello, ktorá umožňuje prihlasovanie bez hesla. Pribudne nová možnosť, ktorá bude verifikovať používateľa iba podľa tváre alebo odtlačku prsta, to aj na iných weboch Microsoftu a používateľským účtom.

windows hello

K tomu ale pribudne ďalšia zásoba funkcií a zlepšení toho, čo už v systéme poznáme. Viac si prečítate v tomto článku.

Zdroj: Bleeping Computer

Titulný obrázok: HD Wallpapers

Prečítajte si aj:

Microsoft končí s 32-bitovým Windows 10

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár