Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Potrebujete si oddýchnuť a vymyslieť zábavu pre celú rodinu? Máme pre vás riešenie. V DIGI prinášame programovú ponuku, pri ktorej si doma oddýchne každý člen domácnosti. Získajte až 140 programov, ktoré sú súčasťou balíka Premium, Extra HU+ a Extra HBO. Noví zákazníci pri prechode do DIGI môžu využiť inštalačný bonus, s ktorým získajú satelit a inštaláciu bez poplatku.

ZABÁVA SA CELÁ RODINA

DIGI je rodinná televízia, ktorá zákazníkom ponúka pestrú programovú ponuku a všetky programové žánre. Zákazníci majú na výber filmové, dokumentárne, detské, romantické, dobrodružné, ale aj športové programy. Najmenších divákov poteší 11 detských programov vrátane Ťuki TV, Disney Junior, Cartoon Network či Nick Junior.

Dospelí si oddýchnu pri sledovaní až 16 filmových či seriálových programov. Dobrodruhov zabaví 21 dokumentárnych programov ako Discovery, BBC Earth či National Geographic. Rozšírený balík Premium získate už od 14,60 € mesačne.

SVETOVÝ ŠPORT A ZÁPASY LIGY MAJSTROV

Široká ponuka až 15 športových programov v balíku Premium zaujme aj náročného športového diváka. Z pohodlia domova tak sledujete exkluzívne zápasy Ligy majstrov, Bundesligy, Serie A či La Ligy. Fanúšikov motošportu potešia napínavé LIVE prenosy Formuly 1. Milovníci bojových umení ocenia prestížne nočné zápasy UFC vysielané na programoch Premier Sport. Fanúšikovia amerického futbalu už netrpezlivo čakajú na začiatok novej sezóny NFL, ktorá odštartuje na začiatku septembra.

NOVÝ PROGRAM JOJ ŠPORT HD

Do programovej ponuky balíka Štandard bude od 9. 5. 2022 zaradený nový slovenský športový program JOJ Šport HD. Program sa zameriava na slovenský šport a diváci sa môžu tešiť na domáce, ale aj zahraničné zápasy. Chýbať nebude futbal, hokej, volejbal, basketbal, lyžovanie a mnoho ďalšieho na jednom mieste.

ŠPORT VŽDY PORUKE

Majte svoju televíziu vždy poruke v mobile či tablete vďaka aplikácii DIGI GO, ktorá ponúka až 24 programov. Sledujte až 11 športových programov vrátane zápasov Ligy majstrov, Formuly 1 či UFC. Súčasťou aplikácie je videotéka, ktorá obsahuje najnovšie športové okamihy, magazíny a rozhovory zo sveta športu. Zákazníci DIGI môžu získať aplikáciu už od 1,90 € mesačne.

Videospot k aktuálnej kampani

Informácie o kampani nájdete na www.digislovakia.sk/zabava alebo infolinke 0850 211 112.

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.