Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Víkend plný filmov čaká na všetkých zákazníkov spoločnosti freeSAT.

Od štvrtkového popoludnia až do pondelkového rána budú mať k dispozícii prémiový balík FilmBox Pak zdarma. V čase od 21. apríla až do 25. apríla 10:00 tak všetci zákazníci freeSAT budú môcť sledovať programy na kanáloch FilmBox Premium, FilmBox Extra HD, FilmBox Plus a FilmBox Family.

Štyri prémiové kanály FilmBox ponúkajú množstvo filmov a seriálov. V ponuke sú hollywoodske trháky i európska kinematografia ako aj skvelé seriály z americkej, britskej a austrálskej produkcie.

Fanúšikovia historickej drámy a mysterióznych thrillerov si budú môcť vo štvrtok o d 21:00 pozrieť na kanáli FilmBox Premium film „Výmena“. V réžii Clinta Eastwooda sa v hlavných rolách predstavia Angelina Jolie a Colm Feore.

Milovníkov komédií poteší v piatok o 21:00 „Strach a hnus v Las Vegas“ (s Johnnym Deppom a Beniciom del Torom) ako aj „Rozchod!“ (s Jennifer Annistonovou a Vinceom Vaughnom), ktorý sa bude vysielať od 22:55.

V sobotu si všetci členovia rodiny budú môcť vychutnať obľúbenú fantazijnú komédiu „Evan Všemohúci“ s Morganom Freemanom.

„Včera v noci“ s Keirou Knightleyovou v hlavnej úlohe zase poteší divákov, ktorých zaujímajú životné príbehy. Pozrieť si ho môžu vo štvrtok od 21:00 na FilmBox Extra HD.

Pre tých, čo uprednostňujú akčné filmy bude v nedeľu od 21:00 na kanáli FilmBox Plus vysielaný  film „Záťah: Vykúpenie“ (réžia Gareth Evans).

Jedným z filmov, ktoré si budú môcť zákazníci freeSAT pozrieť počas bezplatného obdobia  na FilmBox Family, bude vojnová dráma Atoma Egoyana „Ararat“ v  nedeľu od 21:00.

Okrem vyššie spomínaných filmov ponúknu všetky štyri FilmBox kanály vynikajúce diela všetkých štýlov, pre všetky vekové kategórie a v českom jazyku. FilmBox Premium si budú môcť všetci zákazníci freeSAT naladiť na kanáli 65, FilmBox Plus na kanáli 66, FilmBox Family na kanáli 67 a FilmBox Extra HD na kanáli 72.

Značky: