Zákazníci O2 surfujú v 4G už aj v Rakúsku bez poplatkov navyše

1

O2 od dnes sprístupnilo najrýchlejšiu sieť LTE už aj v Rakúsku.

Zákazníci O2 tak môžu surfovať na rýchlej 4G sieti bez poplatkov navyše. Potrebujú k tomu iba zariadenie a SIM kartu, ktoré podporujú 4G a sieť rakúskeho operátora A1.

 „,Dnešným dňom môžu všetci naši zákazníci surfovať v najýchlejšej LTE sieti aj v Rakúsku, pričom nemusia platiť nič navyše. Zaplatia bežnú cenu za dáta v roamingu a získajú najvyššiu rýchlosť na trhu. Rakúsko je často navštevovaná destinácia mnohých Slovákov a veľa zákazníkov tam využíva internet na dennej báze, radi im týmto spôsobom surfovanie uľahčíme, “ uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

 EU Internet
Prostredníctvom služby EU Internet surfujete s O2 v celej EÚ za 2 € na deň a môžete využiť až 25 MB dát, pričom platíte iba v tie dni, kedy službu využívate. Službu si môžete aktivovať cez Moje O2 alebo prostredníctvom bezplatnej SMS v tvare EUNET A na číslo 99222.

 

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Jeden komentár

Pridaj komentár