Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

  • 4G sieť v Česku za slovenské ceny
  • zákazníci O2 sú v Česku ako doma – volania, sms, dáta 3G aj 4G za domáce ceny
  • Bez viazanosti, bez aktivácie, bez poplatkov navyše a pre všetkých

O2 sprístupnilo pre svojich zákazníkov najrýchlejšiu mobilnú sieť 4G v Českej republike. 4G v Česku môžu využívať všetci zákazníci O2, ktorí disponujú zariadením a SIM kartou, ktoré podporujú 4G.

„Medzi najobľúbenejšie benefity O2 určite patria volania, SMS správy a prístup k internetu v Českej republike za rovnaké ceny ako na Slovensku. Tento benefit, ktorý sme pred viac ako rokom predstavili dnes ešte vylepšujeme. Od dnes môžu naši zákazníci surfovať v 4G aj v Českej republike,“ uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

4G v Česku ako doma

V Česku sa zákazníci môžu tešiť z vysokorýchlostného internetu s viac ako 95 % pokrytím obyvateľstva. Ak má slovenský zákazník SIM kartu a zariadenie schopné pracovať v 4G režime na Slovensku, je rovnako pripravený využívať najrýchlejšiu dátovú sieť aj v Českej republike. Navyše, všetci zákazníci slovenského O2 volajú, SMS-kujú a dátujú v Českej republike za domáce ceny, tak, akoby ani hranice neprekročili. To znamená, že ak má zákazník aktivovaný balíček dát, spotrebované dáta sa mu započítavajú do balíčka, čiže neplatí nič navyše.

Značky: