Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť SWAN už roky svoje meno spája s rôznymi športovými podujatiami.

Finančne podporuje viacerých športovcov a je tiež partnerom mnohých behov. K športovaniu sa snaží motivovať aj svojich zamestnancov, napríklad tradične za nich platí štartovné na Národnom behu Devín – Bratislava. Ten sa pobeží v nedeľu 9. apríla 2017.

„70. ročníka behu Devín – Bratislava sa zúčastní 29 zamestnancov holdingu DanubiaTel, ktorého súčasťou sú SWAN aj mobilný operátor 4ka. Našich bežcov motivujeme nielen tým, že sme za nich zaplatili štartovné, ale aj charitatívnym rozmerom. Za každého, kto dobehne do cieľa, spoločnosť SWAN pošle 20 eur na liečbu ťažko chorého Lukáška,“ hovorí výkonný riaditeľ SWAN, a. s., Martin Mosný.

SWAN peniaze pošle prostredníctvom darcovského portálu ĽudiaĽuďom.sk, ktorého prevádzku podporuje od jeho štartu. Vyzbierané peniaze poputujú malému Lukáškovi, ktorý sa narodil s nevyvinutým hrubým črievkom a kvôli tomu mu teraz pomaly zlyhávajú obličky. Aby sa Lukáškov zdravotný stav aspoň trochu zlepšil, potrebuje nákladnú liečbu. Ak dobehnú do cieľa všetci „swaňáci“, na ich účte im pribudne 580 eur.

Spoločnosť SWAN je v tomto roku tiež exkluzívnym komunikačným partnerom ČSOB Maratónu a ČSOB zimnej série behov.

Značky: