Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group, informuje o zaradení nového programu Hobby TV do programovej ponuky.

Od stredy 20. 5. 2020 sa môžu zákazníci Skylinku tešiť na ďalší zaujímavý program Hobby TV.

Hobby TV osloví každého, kto rád majstruje, cestuje a potrpí si na design. Hobby TV vás chce inšpirovať, motivovať a naladiť na „kutilskú nôtu“. Nasmerovať vás tak, aby ste si poradili takmer so všetkým v domácnosti. Ukázať vám tie najkrajšie destinácie z celého sveta. A to zďaleka nie je všetko. Hobby TV je tu pre váš odpočinok, relaxáciu a zábavu.

Program je naladený na predvoľbe 22 a bude štandardne k dispozícii všetkým zákazníkom Skylinku s balíčkami Mini, Smart, Multi, Kombi, Flexi 10 a Komplet. Teraz, v rámci uvedenia, bude prístupný pre všetkých zákazníkov Skylinku. Zaradenie do služby Skylink Live TV sa pripravuje.

Zákazníci, ktorí používajú starší typ satelitného prijímača bez funkcie automatického ladenia a usporiadania programov (FastScan) a program na predvoľbe 22 nenájdu, si ho budú musieť naladiť manuálne, a to s použitím nasledujúcich parametrov pre naladenie:

Technické parametre pre naladenie programu:

Satelit:                                    Astra 23,5°E

Kmitočet:                               11 739 MHz

Polarizácia:                            Vertikálna

FEC:                                        2/3

Symbolová rýchlosť:           29 900 kS/s

Norma:                                   DVB-S2/ 8PSK

Pilot:                                       Off

Pre príjem programov je potrebný HD satelitný prijímač (najlepšie s certifikátom Skylink READY).

Značky: