Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Novým Managing Director spoločnosti ALEF Distribution SK sa stáva Martin Čársky. Vo funkcii strieda Ľubomíra Zlackého, ktorý odchádza na pozíciu Regional Distribution Director v skupine ALEF Group. Zmena sa udeje aj na pozícii Sales Director, na ktorú nastupuje Filip Uram.

Martin Čársky sa stáva novým Managing Director pre Slovensko po viac ako dvadsaťročnom pôsobení na pozícii obchodného riaditeľa. ALEF jeho menovaním reaguje na dlhodobý rast spoločnosti.

Dvadsať rokov som pomáhal budovať ALEF ako významného distribútora s pridanou hodnotou, ako firmu, ktorá je lídrom na trhu v každej oblasti, v ktorej pôsobí. Myslím, že prišiel čas na takúto zmenu. Cieľ ALEFu ale zostáva nezmenený – napriek prebiehajúcim zmenám v sektore zostať lídrom na trhu ďalších 20 rokov a priniesť komunite partnerov zmysluplnú hodnotu cez unikátne portfólio riešení a služieb. Vždy sme zastupovali na trhu najvýznamnejších výrobcov ako Cisco, NetApp alebo F5. Dnes máme vďaka našej regionálnej expanzii v portfóliu i kompletnú ponuku cloudových riešení Microsoftu. Nevieme presne, čo bude zajtra, ale dnes môžem potvrdiť, že orientácia na západných výrobcov sa nemení,“ uviedol nový Managing Director pre Slovensko, Martin Čársky.

M. Čársky vo funkcii nahradil Ľubomíra Zlackého, ktorý túto pozíciu zastával od roku 2004. Ľ. Zlacký preberá vedenie skupiny medzinárodnej spoločnosti ALEF Group z pozície Regional Distribution Director. Bude mať na starosti strategické investície a rozvoj skupiny pre Slovensko, Maďarsko, Rumunsko a Adriatic v technológiách Cisco, Microsoft, NetApp, F5 Networks a Flowmon.

Pozíciu obchodného riaditeľa od Martina Čárskeho od 1.12.2018 prebral Filip Uram, ktorý zodpovedá za obchodný rast a rozvoj ALEF Distribution SK v existujúcich aj nových strategických oblastiach a za posilnenie spolupráce s partnermi a dodávateľmi. F. Uram so sebou prináša skúsenosti z 12-ročného pôsobenia v spoločnosti IBM, kde zastával viaceré obchodné líderské pozície a venoval sa zákazníkom zo štátnej správy, ako aj komerčného sektora.

Značky: