Zmerajte teplotu za sekundu

0

Bezkontaktný teplomer TrueLife Care Q7 pracuje na princípe infračerveného žiarenia.

Stačí ho namieriť na objekt, ktorého teplotu chceme merať a stlačiť tlačidlo. O sekundu sa na displeji zobrazí výsledok. Pracuje v dvoch režimoch, rozlišuje meranie ľudí a objektov. Na meranie teploty u ľudí pracuje v rozsahu 32,0 ÷ 42,5 °C. Pri meraní teploty objektov pracuje v rozsahu 0 ÷ 100 °C. Teplomer sa zapne stlačením spúšte a o sekundu zobrazí teplotu objektu, na ktorý bol namierený.

Vnútorná pamäť si uchová 32 posledných meraní. Teplomer je vhodný na čiastkové merania, nefunguje na princípe držania spúšte a pohybovania sa nad meraným objektom. Môžete to síce robiť, ale treba zakaždým spraviť nové meranie so stlačením spúšte a odozvou jednej sekundy. Zariadenie má podsvietený displej. Dá sa vypnúť kvôli šetreniu batérie. Tá však umožňuje do 40 000 meraní. Po siedmich sekundách sa automaticky vypne. Na svoje napájanie používa 9 V batériu.

Je vhodný na meranie teploty kvapalín, pevných povrchov, zvierat a množstva ďalších objektov.

Cena: 27 EUR

Zapožičal: TrueLife

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>