Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Model LG OLED získal cenu v kategórii Najlepší televízor. Na veľtrhu CES vyhral v tejto kategórii už šiestykrát za sebou

Spoločnosť LG Electronics (LG) si z veľtrhu CES odviezla najviac ocenení od odborníkov – tento rok získala viac ako 150 vyznamenaní. Cenu za Najlepší televízor CES navyše prevzala už šiesty rok po sebe. Televízory LG CX OLED TV zvíťazili nad doslova tisíckami nových modelov, uvedených na tomto ročníku CES, a odnášajú si ocenenie Best of CES Awards.

Vďaka špičkovým televízorom LG OLED spoločnosť LG opäť dominovala v kategórii televízorov. Získala 83 ocenení a vyznamenaní od širokej škály expertov v tomto odbore. Špičkový rolovací televízor LG SIGNATURE OLED TV RX (model 65RX) bol ocenený Asociáciou spotrebiteľských technológií (Consumer Technology Association – CTA) a získal cenu CES Best of Innovation Award v kategórii Video displays. Televízor LG SIGNATURE OLED ZX 8K bol ocenený ako CTA Mark of Excellence Video Display Product of the Year. Viac ako dve desiatky ocenení obdržali aj televízory NEXTGEN OLED spoločnosti LG s procesorom a9 Gen 3.

Nová spredu plnená práčka LGThinQ s umelou inteligenciou AIDD získala najviac ocenení medzi domácimi spotrebičmi LG, okrem iného aj od uznávaných médií USA Today a Newsweek. LG InstaView Door-in-Door chladnička s Craft Ice, pýšiaca sa novým dávkovačom Craft Ice s pozvoľným roztápaním, získala ocenenie CTA Mark of Excellence Award, CES Innovation Award a uznanie od magazínu Women ‚Health.

Smartfón LG G8XThinQ s duálnym displejom a 5G obdržal CES Innovation Awards. Ocenenie získal aj nový proaktívny servis a zákaznícka starostlivosť s umelou inteligenciou. Na ohromujúcu výstavu LG OLED „Wave“ na stánku LG sa navyše prišli pozrieť desiatky tisíc návštevníkov.

Celkovo spoločnosť LG získala 17 ocenení CES Innovation Awards naprieč kategóriami domácich spotrebičov, domácej zábavy a mobilnej komunikácie. LG získala najvyššie ocenenie ako od technických expertov, tak aj od popredných médií, ako napríklad Time, Newsweek, USA Today /Reviewed.com, Engadget, Future, Good Housekeeping, The Verge, Architectural Digest a mnoho ďalších.

Medzi hlavné ceny, ktoré spoločnosť LG získala na veľtrhu CES 2020, patria:

LG CX 4K OLED

Engadget: Best of CES

PC Mag: Best of CES

Reviewed.com: Editor’s Choice Award

Pocket-lint: Best of CES

HD Guru: CES Top Pick

CTA Mark of Excellence: Video Display Product of the Year

LG GX Gallery Series 4K OLED TV

Gear Patrol: Editor’s Pick CES 2020

BGR: Best of CES 2020

HD Guru: CES Top Pick

TechRadar: Best TVs of CES

LG SIGNATURE OLED ZX 8K TV

CES 2020 Innovation Award

CTA Mark of Excellence: Video Display Product of the Year

Gadget Match: Best of CES 2020

BGR: Best of CES 2020

LG Signature RX Rollable OLED

CES 2020 Innovation Award

Engadget: Best New TVs at CES 2020

SPY: Best of CES 2020

LG Soundbar SN11RG

CES 2020 Innovation Award

CTA Mark of Excellence: Loudspeaker of the Year: Soundbar

LG PuriCare Mini Air Purifier

CES 2020 Innovation Award

CTA Mark of Excellence: Emerging Technologies / Disruptor / Miscellaneous Home Technology Enhancements

LG ThinQ Front-Load Washing Machine

USA Today/Reviewed.com CES Editors’ Choice Awards: Editor’s Choice

Newsweek: Best of CES 2020

LG Proactive Customer Care

USA Today/Reviewed.com CES Editors’ Choice Awards: Editor’s Choice

LG G8X ThinQ with Dual Screen

CES 2020 Innovation Award

 

 

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.