Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Gaijin Entertainment, ocenený tvorca a vydavateľ herného hitu War Thunder, a vývojárske štúdio Targem Games oznámili, že tímová online akčná hra s vozidlami Crossout je pre PC dostupná na Steam Early Access.

Hráči na Steame sa môžu zapojiť do uzatvoreného beta testu zakúpením Early Access balíčka Westland Warrior, ktorého obsahom je unikátne obrnené vozidlo Bloodhound vyzbrojené dvojicou výkonných brokovníc Sledgehammer, 2000 herných mincí, exkluzívny portrét pre postavu a špeciálny tmavočervený lak. Obsah balíčka je dostupný v hre okamžite, po ukončení uzatvoreného beta testu bude resetovaný a priradený k danému účtu so začiatkom otvoreného beta testu.

„Sme potešení, že môžeme uviesť hru Crossout na Steam prostredníctvom programu Early Access a pred štartom otvoreného beta testu naďalej budovať vokálnu a skvelo spolupracujúcu komunitu,“ povedal Stanislav Skorb, výkonný riaditeľ Targem Games. „Hráči nám počas uzatvoreného beta testu pomôžu s vývojom tak, aby sme vytvorili zážitok, aký si komunita žiada,“ dodáva.  

Hra Crossout na Steam Early Access obsahuje všetky aktualizácie vrátane PvE misií a dodatočných máp:

Convoy Escort

Čističi sú pripravení zaplatiť tučnú sumičku každému žoldnierovi, ktorý sa postará o bezpečný priechod obrneného nákladiaka. Hráči musia sledovať nákladiak, brániť ho pred ostatnými čističmi a úspešne prejsť celú mapu. Špeciálne pre túto misiu bola vytvorená mapa s dlhou trasou, na ktorej nie sú takmer žiadne zákruty. Nepriatelia budú útočiť na konvoj počas celej cesty. V strede mapy sa nachádza radarová stanica, ktorá je ideálnym miestom na prepad. Tu budú na hráčov čakať najtuhšie súboje. Výška odmena bude závisieť od vzdialenosti, akú dokážu hráči prejsť.

Heist

V tejto misii sa hráči pokúšajú získať cenné veci z usadlosti v Terminal-45 a odniesť ich na miesto evakuácie. Pri útoku na dobre bránenú usadlosť budú hráči čeliť nielen nepriateľom, ktorí sa objavia zo všetkých strán, ale aj vežiam. Mapa pripomína jeden obrovský labyrint s kopami odpadkov, garážami, obytnými zónami a zásobovacími cestami rozmiestnenými po celom území bývalého prístavného terminálu. Pokus o krádež je však limitovaný časom a neúspech pred vypršaním časomiery znamená prehru.

Map Control 17

Posledným prídavkom je mapa Control 17, ktorá zvyšuje počet máp v hre na 10. Otvorená a priestorná mapa ponúka zábavu pre milovníkov vysokej rýchlosti a zbraní s dlhým dostrelom. Keďže sa na mape nemáte na dlhšiu dobu kde skryť, jedinou šancou na prežitie je zaútočiť na nepriateľa prvý. Buďte rýchli, nepredvídateľný a nebezpeční – táto mapa praje odvážnym čističom. Zakrádajte sa okolo zničených satelitných tanierov, lovte osamelých jazdcov, ale nezabudnite si kryť chrbát, pretože v rovnakú chvíľu môže byť na love aj niekto iný.

Získajte Early Access balíček Westland Warrior pre Crossout za 29,99€ .

Značky: