Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

ZSE Centrá v Trnave, Trenčíne, Nových Zámkoch, Dunajskej Strede a Nitre sú už otvorené. Zatvorené zatiaľ zostávajú zákaznícke centrá v Bratislave, nakoľko sú umiestnené vo veľkých nákupných centrách Avion, Central a Bory Mall.

Otváracie hodiny všetkých prevádzok sú mierne upravené, od 10:00 do 14:00, pričom čas medzi 10:00 až 11:00 je v zmysle nariadenia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky vyhradený pre seniorov nad 65 rokov.

Zákazníci sú vo svojom vlastnom záujme, ako aj v záujme ochrany zamestnancov, povinní dodržiavať všeobecné hygienické a bezpečnostné opatrenia: vstup a pobyt v prevádzke je možný len s prekrytými hornými dýchacími cestami (napríklad rúško, šál, šatka, atď.); pri vchode do prevádzky je nutné použiť dezinfekciu na ruky; je nutné zachovávať 2 m odstupy; v prevádzke môžu byť naraz maximálne štyria zákazníci. Na každom ZSE Centre je k dispozícii zodpovedný pracovník, ktorý zákazníkov usmerňuje.

Počas prvých hodín navštívili zákaznícke centrá predovšetkým zákazníci z radov domácností, ktorí riešili štandardné požiadavky. Aj napriek skráteným otváracím hodinám je prevádzka v centrách bezproblémová, požiadavky sú vybavované priebežne.

Naďalej platí, že zákazníci môžu vybaviť väčšinu záležitostí týkajúcich sa odberných miest a služieb, prostredníctvom svojho online účtu. V prípade, že nemajú online účet zriadený, môžu využiť e-mailovú adresu kontakt@zse.sk. Rovnako môžu využiť aj Zákaznícku linku (0850 111 555), na ktorej sú aj napriek aktuálnej situácii vybavované požiadavky bez väčšieho zdržania.

O aktuálnom vývoji a termíne otvárania ďalších ZSE Centier, budeme informovať prostredníctvom web stránky www.zse.sk, ako aj na sociálnych sieťach spoločnosti.

Značky: