Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Zyxel Networks, ktorá patrí medzi predných dodávateľov cloudových a sieťových technológií, menovala Kevina Drinkalla novým riaditeľom pre marketing a GTM stratégie v regióne EMEA. Jeho menovanie prichádza v dobe, kedy spoločnosť pokračuje v naplňovaní svojej rastovej stratégie v Európe, na Blízkom východe a v Afrike.

Kevin Drinkall

Vďaka viac než 20 rokom pôsobenia v technologickom sektore je Kevin na svoju novú rolu vybavený bohatými skúsenosťami a znalosťami. Kevin do spoločnosti Zyxel Networks nastúpil v roku 2015 ako odborný technik so zameraním na predpredaj produktov. Neskôr bol menovaný manažérom pre rozvoj trhu s podnikovými bezdrôtovými a cloudovými technológiami.

Do svojej novej role Kevin nastupuje potom, čo stál pri zrode úplne novej kampane Just Connect, ktorá propaguje prednosti platformy  Nebula Together pre centralizovanú správu sietí v cloude. S touto platformou od spoločnosti Zyxel užívatelia môžu z jedného centrálneho miesta konfigurovať, monitorovať a spravovať nielen celý rad bezdrôtových, káblových a bezpečnostných zariadení, ale tiež prístup do siete.

Kevin Drinkall ku svojmu menovaniu do funkcie riaditeľa pre marketing a GTM stratégie v regióne EMEA poznamenáva:

„Značka Zyxel si medzi európskymi zákazníkmi aj predajcami vybudovala vynikajúcu povesť vďaka kvalite svojich sieťových riešení a úrovni dostupnej podpory. Neustále na sebe pracujeme, aby sme domácim užívateľom, startupom a malým i veľkým organizáciám poskytovali potrebné sieťové riešenia. Som potešený, že na pozícii marketingového riaditeľa pre región EMEA nastupujem práve v tejto dobe, kedy spoločnosť Zyxel Networks pokračuje vo svojom raste a prichádza s intuitívnymi a výkonnými sieťovými produktami, ktoré zákazníkom umožňujú naplno využívať svoj potenciál.“

Značky: