4ka rozšírila pokrytie: Pribudli tieto lokality

0

Tvrdí, že pokrýva 80% populácie SR.

4ka oznámila, že za posledný kvartál spustila nové vysielače a rozšírila tak svoje pokrytie. Signál 4ky je odteraz dostupný aj v Oščadnici či Oravskom Veselom.

Plné pokrytie lokalít, v ktorých doteraz nebol dostupný signál 4ky, sa týka viacerých miest či obcí. Signál 4ky je dostupný pre obyvateľov v nasledovných kútoch Slovenska:  Kluknava, Víťaz, Zborov, Limbach, Batizovce, Liptovské Sliače, Spišské Bystré, Družstevná pri Hornáde, Richnava či Rovinka.

Zároveň došlo k posilneniu pokrytia v mestách Bratislava, Banská Bystrica, Spišská Nová Ves, Lučenec, Poprad, Snina a Medzev.

4ka tvrdí, že aktuálne pokrýva viac ako 80% obyvateľstva Slovenska vlastnou 4G/LTE sieťou. Prostredníctvom zmluvného partnera a jeho 3G siete, pokrýva viac ako 95% celého obyvateľstva.

Zdroj: 4ka

Prečítajte si aj:

4ka: Prehľad všetkých balíčkov. Poradíme, ktorý je pre vás najlepší (doplnené)

Značky:

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár