V novom, februárovom vydaní touchIT vás zavedieme do Las Vegas, ktoré sa každoročne stáva dejiskom výstavy CES, ktorá pohla svetom autonómnych áut. Kedy sa ich skutočne dočkáme a čo všetko sa na CESe objavilo? Navštívili sme aj pobočku ESETu v San Diegu.

Pozrieme sa, aká je situácia s internetom v krajinách, kde o rýchlom internete môžu iba snívať a súbory si stále šíria na USB kľúčoch. O tom ako fungujú piráti z neinternetového Karibiku píšeme v novom vydaní touchIT.

Netflix prišiel na Slovensko. Porovnali sme túto službu s ostatnými. Je skutočne výhodná? Pre koho je určená a existujú alternatívy? Viac v našom novom vydaní.
Nahliadneme tiež dovnútra smarthodiniek a rozoberieme ich do poslednej súčiastky. Sú tieto zariadenia skutočne prešpikované technológiami za stovky eur?

Vo februárovom touchIT opäť prinášame veľké porovnávacie testy. Otestovali sme unikátne smartfóny (Huawei G8, Lenovo VIBE X3, Meizu MX5), výkonné notebooky, ktoré zaujmú svojim prevedením (Dell XPS 13, HP Star Wars Notebook), minireproduktory, ktoré vám zahrajú kdekoľvek , slúchadlá, monitory, routre či záložné zdroje UPS.

Poradíme vám tiež aké webové služby využijete vo vašej kancelárii, ako upravovať fotografie na tablete, ako používať Microsoft Sway a prinášame prehľad aplikácií, ktoré podporújú 3D touch. Naši čitatelia si môžu exkluzívne stiahnuť aj programy zadarmo: ESET Smart Security na mesiac zadarmo, Ashampoo Burning Studio 2016 – úplná verzia zadarmo – napaľovací program so všetkými dôležitými funkciami,  Ashampoo Photo Card – úplná verzia zadarmo – s týmto programom vytvoríte geniálne pohľadnice z dovolenky či oslavy.

To však nie je všetko. V našich súťažiach môžete vyhrať 3G mobil wifi router, dva prenosné reproduktory, powerbanku či bezdrôtovú zásuvku.  Navyše ak si touchIT predplatíte ešte tento týždeň, zapojíme vás do predplatiteľskej súťaže o skvelé ceny.

Nové vydanie touchIT dostanete v každom dobrom novinovom stánku, iba za 1,99 eura. Od marcového vydania sa môžete tešiť na novú grafiku a až 120 strán kvalitného obsahu.

V roku 2016 vyjde 10 vydaní magazínu touchIT (v roku vyjdú dve dvojčísla: júl-august a december-január).

Pozrite si kompletný obsah vydania magazínu:

obsah_2016_1_nowat

 

Výstava CES 2016 – pohľad do budúcnosti

CES_titulka_vyd2015_6_nowat

Na výstavu CES do Las Vegas sme sa tešili od novembra. Na jednej strane je to výstava, ktorá vyžaduje miestnu znalosť tohto prepodivného amerického mesta a dosť dobrú fyzickú výdrž, ale na druhej strane je to miesto, kde uvidíte veci ako nikde inde na svete. A to na pár mesiacov dopredu.

Netflix a ostatné videoslužby na Slovensku

netflix_vyd2015_6_nowat

Od januára je na slovenskom trhu dostupná služba Netflix. Tú možno viacerí čitatelia poznajú z počutia. V zahraničí už funguje viacero rokov a najmä v Amerike sa prezentuje ako „zabijak televíznych kanálov“. Otestovali sme ju a tvrdíme, že u nás bude mať situáciu zložitejšiu.

Dovnútra smarthodiniek

tit_SMARTHODINKY_vyd2015_6_nowat

Smarthodinky sa rozširujú stále viac a výrobcovia predstavujú čoraz zaujímavejšie modely. V našom magazíne sa im pravidelne venujeme, avšak recenzie nie sú všetko a pravý technologický nadšenec sa vždy zaujíma aj o to, čo je potrebné k tomu, aby dané zariadenie mohlo fungovať a čo všetko sa ukrýva v jeho útrobách

Unikátne smartfóny na našom trhu

DUAL_front_speakers_lowres_nowat

Rok 2016 začíname megatestom smartfónov. Detailne sme sa pozreli na deväť modelov, ktoré patria medzi novinky tohto obdobia. Vyskúšali sme si ich a prinášame naše názory a fakty o jednotlivých zariadeniach. Trh s telefónmi sa vyvíja rýchlo a výrobcovia prinášajú i do nižších tried čoraz viac dobrých vlastností a parametrov. Je to vidieť najmä na posune Full HD displejov i biometrických snímačov do nižších cenových vrstiev. Každý výrobca potrebuje niečím zaujať.

Webové služby pre vašu kanceláriu

Todoist-color-themes_vyd2015_6_nowat

Aplikácie, ktoré nám pomáhajú každý deň zvládnuť pracovnú agendu, existujú v niekoľkých formách. Kedysi bolo bežné zapnúť počítač, kde ste mali kalendár vo forme aplikácie pre operačný systém a ako doplnok nosiť papierovú verziu. Dnes je situácia iná. Papierové diáre stále mnohí používame, no doplnili sme ich mobilnými telefónmi. Potrebujeme teda aplikáciu na počítači a mať jej ekvivalent aj v telefóne. No a ideálne je, ak je aplikácia dostupná aj cez webový prehliadač.Prinášame prehľad najlepších služieb a aj napriek našim výhradám, ide stále o to najlepšie, čo vám odporúčame používať

Toto je však iba malý výber z obsahu magazínu touchIT, ktorý na vás čaká v stánkoch s 96 stranami za 1,99 eura. Nezabúdajte, že najlepšou cestou k vášmu magazínu je predplatné, ktoré si môžete objednať tu. Navyše vás zapojíme aj do predplatiteľskej súťaže. Od marcového vydania sa môžete tešiť na nový grafický dizajn a až 120 strán kvalitného obsahu. V roku 2016 vyjde 10 vydaní magazínu touchIT (v roku vyjdú dve dvojčísla: júl-august a december-január).

Značky: