Nové vydanie časopisu TOUCHIT je tu a predplatitelia si ho už môžu čítať v mobilnej aplikácií a v týchto dňoch ho nájdu aj v poštovej schránke. TOUCHIT nájdete aj v každom dobrom novinovom stánku.  Pozrite sa, čo všetko vám v novom vydaní prinášame.

Od 25. mája budeme čoraz viac počuť o ochrane osobných údajov. Téma GDPR je teraz horúca a týka sa všetkých sektorov. My vám prinášame prehľad o tom, či ide naozaj o hrozbu pre firmy alebo skôr o konkurenčnú výhodu. Ak máte mobilný telefón s Androidom, už niekoľko dní môžete platiť cez Google Pay. Pozreli sme sa na to, ako to funguje v praxi a rovnako aj na to či už môžete platiť hodinkami.

Aj v tomto čísle TOUCHIT sa dočítate o kryptomenách. Teraz sa venujeme tomu odkiaľ sa kryptomeny berú a prečo ich je toľko. Pozrieme sa aj na smutnú evolúciu herného priemyslu a na to, ako skĺzol do sveta špekulantstva a hazardu.

Ani tento mesiac sme nezabudli na recenzie a porovnávacie testy. Prinášame veľký test vlajkových lodí smartfónov. Porovnali sme Samsung Galaxy S9 a S9+, Sony Xperia XZ2 a XZ2 Cmpact a tiež Huawei P20 Pro. To však nie je všetko. Otestovali sme aj najnovšie notebooky, smartfóny s výrezom či herné notebooky.

A nezabudli sme ani na súťaže. Vyhrať môžete Alcatel Pixi 4 či kožený obal na iPhne.  Zapojte sa do našich súťaží.

Nové vydanie už môžu naši predplatitelia čítať na svojom smartfóne či tablete a v týchto dňoch ho dostanú do svojich poštových schránok. Na vás ostatných čaká v novinových stánkoch iba za 1,99 eura, alebo si môžete objednať predplatné v našom eshope

To však nie je všetko, čítajte ďalej, čo všetko za dozviete v najnovšom čísle TOUCHIT. TOUCHIT je moderný časopis, pre ľudí, ktorí milujú technológie tak ako my v redakcii.

Autonómna robotika, ktorá onedlho celkom zmení náš svet

 

Sú pokročilí roboti v podobe ozajstných androidov už za dverami, alebo ide stále len o nereálne očakávania a vzdialené sny, tak ako tomu bolo už pred troma dekádami? V akom stave je vývoj autonómnych robotov dnes a ako na tom bude v nasledujúcich dekádach?

Je už správny čas na elektromobily?

Počas marca sme mali požičané dva elektromobily – BMW i3s a Renault ZEO. Aké sú naše skúsenosti? Dozrel už čas na kúpu elektromobilu? Uvidíme. Štátna prémia na nákup čisto elektromobilu v celkovej výške 5000 eur zatiaľ u nás stále platí, ročná sadza dane pre autá, kde jediným zdrojom energie je elektrina je 0 eur a registračný poplatok je tu 33 eur bez ohľadu na výkon vozidla.

 

Veľký test vlajkových lodí

Na trhu sa začínajú objavovať prvé tohtoročné vlajkové lode a prémiové smartfóny. Tieto zariadenia by mali byť opäť tými, ktoré prinesú nové technologické inovácie a posunú celý trh smartfónov na ďalšiu úroveň. Podrobne sme ich otestovali a vzájomne medzi sebou porovnali. V redakcii sa nám na stole stretli Samsung Galaxy S9 a S9+, Sony Xperia XZ2 a XZ2 Compact a tiež aj Huawei P20 Pro. Novinky sme porovnali aj s iPhonom X, ktorému síce v texte nevenujeme pozornosť, avšak v rámci porovnávania sme ho neignorovali. Stále ide o to najlepšie, čo doteraz Apple vyrobil. Lenže, zatiaľ čo fanúšikovia systému iOS nemajú príliš veľa možností na výber, vo svete Androidu je ponuka rôznorodejšia a bohatšia.

TOUCHIT je moderný časopis, pre ľudí, ktorí milujú technológie tak ako my v redakcii. Nové vydanie na vás čaká v novinových stánkoch iba za 1,99 eura, alebo si môžete objednať predplatné cez náš eshop.

Značky: