Nové vydanie TOUCHIT už čoskoro dostanete v novinových stánkoch. Naši predplatitelia môžu aktuálne vydanie čítať cez našu aplikáciu už teraz. Ak ste predplatiteľ, máte na elektronický prístup automatický nárok. Aktivujte si aplikáciu tu. Časopis samozrejme poputuje aj do vašich poštových schránok.

V novom vydaní prinášame veľký test elektrobicyklov do mesta a i do hôr. Všetko čo potrebujete vedieť o elektrobicykloch sa dočítate v letnom dvojčísle TOUCHIT. Navyše teraz môžete vyhrať ebajk MOUSTACHE SAMEDI 27 XROAD 3 v hodnote 3199 EUR. Zapojte sa do našej súťaže tu.

Vedeli ste, že Čína svojich občanov digitálne sleduje, bodovo hodnotí a na základe toho vyvodzuje dôsledky? V novom dvojčísle časopisu TOUCHIT sa venujeme aj tomuto neblahému fenómenu. Prečítajte si článok Čína a jej vzorný digitálny občan.

Keďže leto je v plnom prúde, pripravená je aj špeciálna rubrika. V nej nájdete aj test fitness náramkov a hodiniek, informácie o tom, ako sa najlepšie poistiť na cestu tak, aby ste mali poistenú aj techniku, otestovali sme aj akčné kamery či audio k vode a na výlety.

Nezabudli sme však ani na tých, ktorí zháňajú nový telefón. Otestovali sme najlepšie telefóny za super cenu. Zadarmo prinášame aj úplnú verziu softvéru Ashampooo Backup 2018 na zálohovanie vašich  dát. Tešiť sa môžete aj na tipy ako používať nový Gmail či zaujímavé webstránky na hranie.

Nové vydanie už môžu naši predplatitelia čítať na svojom smartfóne či tablete a v týchto dňoch ho dostanú do svojich poštových schránok. Na vás ostatných čaká v novinových stánkoch iba za 1,99 eura, alebo si môžete objednať predplatné v našom eshope

To však nie je všetko, čítajte ďalej, čo všetko za dozviete v najnovšom čísle TOUCHIT. TOUCHIT je moderný časopis, pre ľudí, ktorí milujú technológie tak ako my v redakcii.

Ako Čína ukazuje hrozivú, sociálno-digitálnu budúcnosť ľudstva

Najľudnatejšia krajina sveta dnes s pomocou IT gigantov zavádza systém sociálneho skóre populácie. Jeho úlohou je priraďovať ľudom číselnú hodnotu, ktorá bude zodpovedať ich slušnosti, dobrotivosti a poslušnosti. Kým na tých dobrých čaká za odmenu cukor, tak na tých zlých je prichystaný príslovečný bič. Najšokujúcejšie však je, že mechanizmy, ktoré používa, sú už prítomné na celom svete. Pozrite si ako je možné digitálne riešiť poslušnosť obyvateľov.

Všetko o elektrobicykloch

Elektrobicykle testujeme priebežne celý rok, leto je správny čas na ucelený test a zhodnotenie trendov v tejto oblasti. Venujeme sa prevádzke elektrobicyklu, starostlivosti o batériu a tiež mobilnej aplikácii na nastavenie vášho budúceho miláčika.

Vyberáme fitness náramky a hodinky na leto

Začiatok roka a letné mesiace sú najčastejším obdobím, kedy ľudia zvažujú kúpu nového fitness náramku alebo hodiniek. V našom teste sa detailne pozrieme na hodinky od firmy Fitbit a Xiaomi a uvedieme prehľad viacerých modelov.

Najlepšie smartfóny za super cenu

Je polka roka a nastal čas vymeniť svoj dosluhujúci smartfón za nový. V našom teste sa preverili až 8 modelov, ktoré sa predávajú za super cenu, pričom začíname na hodnote 149 eur. Najdrahší telefón v tomto teste je za 399 eur a prinesie výbornú úžitkovú hodnotu.

Lietame s dronom

Drony sú čoraz populárnejšia zábavka, tieto zariadenia sú už aj cenovo dostupné, len v ich plnom využití bráni slovenská legislatíva. Vysvetlíme ako je to po právnej stránke naozaj. Našimi rukami pritom prešli už mnohé drony a v tomto teste predstavíme rôzne modely od firmy DJI. 

Využite nový Gmail naplno

Google vynovil svoju službu Gmail, ktorá je od júla dostupná v novej verzii pre každého. Prináša modernejšie používateľské rozhranie, ale aj niekoľko nových praktických funkcií. My sa im v našom článku detailne venujeme.

TOUCHIT je moderný časopis, pre ľudí, ktorí milujú technológie tak ako my v redakcii. Nové vydanie na vás čaká v novinových stánkoch iba za 1,99 eura, alebo si môžete objednať predplatné cez náš eshop.

Značky: