Nové vydanie časopisu TOUCHIT už v predaji

2

Nové vydanie TOUCHIT už čoskoro dostanete v novinových stánkoch. Naši predplatitelia môžu aktuálne vydanie čítať cez našu aplikáciu už teraz. Ak ste predplatiteľ, máte na elektronický prístup automatický nárok. Aktivujte si aplikáciu tu. Časopis samozrejme poputuje aj do vašich poštových schránok.

V novom vydaní prinášame veľký test elektrobicyklov do mesta a i do hôr. Všetko čo potrebujete vedieť o elektrobicykloch sa dočítate v letnom dvojčísle TOUCHIT. Navyše teraz môžete vyhrať ebajk MOUSTACHE SAMEDI 27 XROAD 3 v hodnote 3199 EUR. Zapojte sa do našej súťaže tu.

Vedeli ste, že Čína svojich občanov digitálne sleduje, bodovo hodnotí a na základe toho vyvodzuje dôsledky? V novom dvojčísle časopisu TOUCHIT sa venujeme aj tomuto neblahému fenómenu. Prečítajte si článok Čína a jej vzorný digitálny občan.

Keďže leto je v plnom prúde, pripravená je aj špeciálna rubrika. V nej nájdete aj test fitness náramkov a hodiniek, informácie o tom, ako sa najlepšie poistiť na cestu tak, aby ste mali poistenú aj techniku, otestovali sme aj akčné kamery či audio k vode a na výlety.

Nezabudli sme však ani na tých, ktorí zháňajú nový telefón. Otestovali sme najlepšie telefóny za super cenu. Zadarmo prinášame aj úplnú verziu softvéru Ashampooo Backup 2018 na zálohovanie vašich  dát. Tešiť sa môžete aj na tipy ako používať nový Gmail či zaujímavé webstránky na hranie.

Nové vydanie už môžu naši predplatitelia čítať na svojom smartfóne či tablete a v týchto dňoch ho dostanú do svojich poštových schránok. Na vás ostatných čaká v novinových stánkoch iba za 1,99 eura, alebo si môžete objednať predplatné v našom eshope

To však nie je všetko, čítajte ďalej, čo všetko za dozviete v najnovšom čísle TOUCHIT. TOUCHIT je moderný časopis, pre ľudí, ktorí milujú technológie tak ako my v redakcii.

Ako Čína ukazuje hrozivú, sociálno-digitálnu budúcnosť ľudstva

Najľudnatejšia krajina sveta dnes s pomocou IT gigantov zavádza systém sociálneho skóre populácie. Jeho úlohou je priraďovať ľudom číselnú hodnotu, ktorá bude zodpovedať ich slušnosti, dobrotivosti a poslušnosti. Kým na tých dobrých čaká za odmenu cukor, tak na tých zlých je prichystaný príslovečný bič. Najšokujúcejšie však je, že mechanizmy, ktoré používa, sú už prítomné na celom svete. Pozrite si ako je možné digitálne riešiť poslušnosť obyvateľov.

Všetko o elektrobicykloch

Elektrobicykle testujeme priebežne celý rok, leto je správny čas na ucelený test a zhodnotenie trendov v tejto oblasti. Venujeme sa prevádzke elektrobicyklu, starostlivosti o batériu a tiež mobilnej aplikácii na nastavenie vášho budúceho miláčika.

Vyberáme fitness náramky a hodinky na leto

Začiatok roka a letné mesiace sú najčastejším obdobím, kedy ľudia zvažujú kúpu nového fitness náramku alebo hodiniek. V našom teste sa detailne pozrieme na hodinky od firmy Fitbit a Xiaomi a uvedieme prehľad viacerých modelov.

Najlepšie smartfóny za super cenu

Je polka roka a nastal čas vymeniť svoj dosluhujúci smartfón za nový. V našom teste sa preverili až 8 modelov, ktoré sa predávajú za super cenu, pričom začíname na hodnote 149 eur. Najdrahší telefón v tomto teste je za 399 eur a prinesie výbornú úžitkovú hodnotu.

Lietame s dronom

Drony sú čoraz populárnejšia zábavka, tieto zariadenia sú už aj cenovo dostupné, len v ich plnom využití bráni slovenská legislatíva. Vysvetlíme ako je to po právnej stránke naozaj. Našimi rukami pritom prešli už mnohé drony a v tomto teste predstavíme rôzne modely od firmy DJI. 

Využite nový Gmail naplno

Google vynovil svoju službu Gmail, ktorá je od júla dostupná v novej verzii pre každého. Prináša modernejšie používateľské rozhranie, ale aj niekoľko nových praktických funkcií. My sa im v našom článku detailne venujeme.

TOUCHIT je moderný časopis, pre ľudí, ktorí milujú technológie tak ako my v redakcii. Nové vydanie na vás čaká v novinových stánkoch iba za 1,99 eura, alebo si môžete objednať predplatné cez náš eshop.

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

2 komentáre

 1. S clankom o fake news ste si nasrali do huby. Vam pride web konapiratori.sk dobry napad? Co nevidite, ze ho vytvorili ludia stojaci za dennikomN a SME aby inych obrali o reklamu kedze klamstva z tychto dennikov nik necita?
  A screen s Marakesskou deklaracou ako ukazku fake mews! Tak to ste vazne prehnali! Ak by to bola nepravda sám Lajcak by dementoval udaje. Slovensko by bolo proti tejto deklaracii. Takze ta deklaracia je pravdiva. A o US volbach je zo opat klamstvo co pisete v clanku. Nic sa za cely ten cas nedokazalo!! Tie lzi siria iba denniky co miluju Hitlery a stale nedokazu predychat ze amici nezvolili tuto starú a vojnovo chtivu pani.. .

  • K tym konspiratori.sk este tolko: Predstavte si, ze pisete clanky (vy ako touchIT), ale napriklad PC REVUE a techbox upadaju v citanosti. Tak tito dvaja zalozia web konspiratori a daju tam vas web. Aby zadavatelov „ochranili“ od tzv zlej reputacie. Mnohi o tom webe budu pisat aki su super. Ale nikoho nenapadne ze ho zalozili iba s tym umyslom poskodit konkurenciu.

   A pani, teraz pozor. Aj pan Kadlec, ktory pisal ten dany clanok. Konspiracia sa da nazvat kazda novinka (LEAK!) cize medzi konspi weby by kludne mohol ist touchit, PCREVUE, techbox, mojandroid, fony,… a plna prdel co ich je. Uz aj potom by ste to tak vychvalovali?

   A preco sa neustale klamstva dennika N, SME a Kisku – napriklad ako aj teraz o Vietnamcovi nezaradi medzi fake news? Lebo pan prezident si robi svoju kampan… treba sa nad tym zamysliet — a tento mnou uvedeny priklad by vam asi nebol prijemny co?? Ale presne takto to je. A na takom istom mieste tu teraz hlavnespravy, alebo parlementnilisty.

   Nehovoriac o tom, ze ak niekto cudzi poskodzuje druheho, ide o nekalu konkurenciu a neferovu sutaz, to by medzi novinarmi, ci su tech, alebo bezni na politiku aj pri spolcovani malo vzdiat na zretel pani… msi. msitit medzi novinarmi, ci su bezni alebo technologicki nie je veru spravne.

Pridaj komentár