Nové vydanie časopisu TOUCHIT nájdete v novinových stánkoch už zajtra. Naši predplatitelia môžu aktuálne vydanie čítať cez mobilnú aplikáciu už teraz. Objednajte si ročné predplatné od 19,90 eur teraz aj s reproduktorom Xiaomi alebo powerbankou Xiaomi. Ak ste predplatiteľ, máte prístup do mobilnej aplikácie zadarmo. Aktivujte si aplikáciu tu. Časopis samozrejme poputuje aj do vašich poštových schránok.

V júnovom vydaní časopisu TOUCHIT sa pozrieme na uvedenie nového ASUS ZenFone 6, Honor 20 Pro, Sony Xperie 1 a tiež na to, čo všetko chystá firma Bosch v oblasti umelej inteligencie. Dočítate sa o tiež, čo chystajú technologickí giganti Microsoft, Google a Apple.

Keďže sa blíži čas dovoleniek, pripravili sme aj mimoriadne zaujímavý článok, ktorý vám pomôže prežiť čas na letisku čo najlepšie a mať možnosť občerstviť sa alebo v pokoji pracovať. Letiskový salónik je ideálny spôsob. No ako sa doň dostať, za výhodný peniaz, ideálne zadarmo?

V novom čísle časopisu TOUCHIT píšeme aj o tom, ako štáty presmerovávajú internet a prečo to vlastne robia. Nezabudli sme ani na mesačnú tému, tá je v znamení inteligentných náramkov a odolných zariadení. Nachystali sme test najnovších inteligentných hodiniek, odolných smartfónov a tiež mobilné aplikácie pre fitness náramky.

A pozor, stále prebieha aj naša letná súťaž o skladací elektrobicykel Sbikes F50e. Zapojte sa do súťaže tu>>

V našich súťažiach môžete zase vyhrať atraktívne ceny: odolný kameru Lamax, navigáciu Navitel či bezdrôtový reproduktor. Zapojte sa do súťaží tu.

Nové vydanie už môžu naši predplatitelia čítať na svojom smartfóne či tablete a v týchto dňoch ho dostanú do svojich poštových schránok. Na vás ostatných čaká v novinových stánkoch  za 2,49 eura, alebo si môžete objednať ročné predplatné od 19,90 eura v našom eshope.  Teraz aj so Xiaomi powerbankou či Xiaomi bezdrôtovým reproduktorom. Kúpte si predplatné tu. 

To však nie je všetko, čítajte ďalej, čo všetko za dozviete v najnovšom čísle TOUCHIT.

Letiskové salóniky – ako na to aj zadarmo?

Dovolenky klopú na dvere a dnes je bežným spôsobom dopravy lietadlo. Lietame z Bratislavy, ale aj Košíc či Viedne a obchodní cestujúci lietajú po celom svete. Letisko je špeciálne miesto, kde môžete stráviť čakaním na lietadlo niekoľko hodín. Vo svete existujú síce výnimky, ale obyčajne sú jedlo a nápoje na letiskách predržané, a to poriadne. Ak si chcete dobre oddýchnuť, najesť či napiť sa alebo chcete skôr nerušene pracovať, potom je jedno také miesto – letiskový salónik. A práve to, ako sa do neho dostať, je predmetom nášho článku.

Ako štáty presmerovávajú dátový tok internetu

Nie je dôležité, čo správa hovorí. Dôležité je, kto ju doručuje. Znie to ako citát zo starého Ríma, avšak je relevantný práve dnes. Internetom sa denne prepravujú aj tie najcitlivejšie informácie, vrátane obchodných tajomstiev, kľúčových výskumov a vývojárskych projektov. Obvykle si myslíme, že ich máme dobre zabezpečené a skryté pred cudzími očami. Do cieľa ich ale musí vždy niekto dopraviť.

5× úplne bezdrôtové slúchadlá

Keď pred niekoľkými rokmi prišli na trh prvé úplne bezdrôtové slúchadlá, spôsobili malú revolúciu, rozruch a možno posmešky. Stačí si spomenúť na Apple AirPods. Vyzerali ako klasické, akurát nemali kábel. Vlastne aj dodnes pôsobia úsmevným dojmom. Náš subjektívny pocit z dizajnu a „slíža“, ktorý z nich akoby tečie z ucha nie je najlepší. Ide ale o najprepracovanejšie slúchadlá, čo sa týka pohodlnosti nosenia, párovania a telefonovania.

Nové vydanie už môžu naši predplatitelia čítať na svojom smartfóne či tablete a v týchto dňoch ho dostanú do svojich poštových schránok. Na vás ostatných čaká v novinových stánkoch  za 2,49 eura, alebo si môžete objednať ročné predplatné od 19,90 eura v našom eshope.  Teraz aj so Xiaomi powerbankou či Xiaomi bezdrôtovým reproduktorom. Kúpte si predplatné tu. 

 

Značky: