Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Prináša kompaktný klip pre úložiská.

Spoločnosť ADATA® Technology, popredný výrobca vysoko výkonných pamäťových modulov DRAM a produktov založených na čipoch NAND Flash, uvádza flash disk UV140 s rozhraním USB 3.0. Disk je vybavený unikátnym „spinkovým“ klipom, je ľahký, bez krytky a má kompaktný dizajn. Flash disk UV140 je prispôsobený pre dnešný životný štýl. Svojim používateľom ušetrí čas na prenos dát, pretože disponuje vysokorýchlostným rozhraním USB 3.0, takže si môžu užívať na svojich cestách pohodlie, efektivitu a jednoduchosť jeho použitia.

Unikátny, kompaktný a pohodový

Dizajn s klipom umožňuje UV140 použiť ako spinku, alebo záložku do spisov, dokumentov, knihy alebo ho proste len zavesiť kdekoľvek je to potrebné, čo z neho robí prenosné a pohodové úložisko. Dizajn bez použitia krytky dáva používateľom slobodu, pretože si už nemusia robiť starosti so strácaním čapičky USB. Disk UV140 je dodávaný s popruhom na jednoduché nosenie, čo pre používateľov dotvára jeho jedinečný a štýl nositeľnej elektroniky. Matná textúra povrchu UV140 odolá škrabancom, fľakom alebo odtlačkom prstov, vďaka čomu ho môžete bez obáv využívať v každom prostredí.

Rýchlosť USB 3.0 a efektivita

ADATA UV140 je vybavený vysokorýchlostným rozhraním USB 3.0, ktoré výrazne zvyšuje rýchlosť prenosu dát a redukuje čas potrebný na prenos veľkých súborov pre vyššiu produktivitu. Disk je k dispozícii v príjemnej modrej a vášnivej červenej farbe, v kapacitách 16, 32 alebo 64GB, čím uspokojí rôznorodé estetické i kapacitné nároky svojich používateľov. Navyše si zákazníci pre disk môžu stiahnuť zadarmo z webu ADATA užitočný softvér ako napr. UFDtoGO alebo OStoGO, a ako vždy sa môžu tešiť aj na doživotnú záruku s každým kúpeným flash diskom ADATA. Výrobca tak ponúka spotrebiteľom väčšiu flexibilitu, bezpečnosť a pohodlie.

UV140-cc

Značky: