Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Nový externý SSD disk ponúkne špičkové rýchlosti čítania a zápisu v atraktívnom balení.

ADATA Technology, popredný výrobca výkonných DRAM modulov a NAND Flash produktov, predstavila externý SSD disk SD600Q. Zaujme excelentnými rýchlosťami až 440 MB/s pre čítanie a zápis, čo je štyrikrát viac než u bežných externých hard diskov. Tieto hodnoty dosahuje vďaka 3D NAND Flash. Okrem rýchlosti sa pýši špičkovým výkonom, spoľahlivosťou a kratšími časmi pre nahrávanie dát. Okrem toho má SD600Q tichý chod, chladenie, konštrukciu, ktorá odolá nárazom a je energeticky efektívna.

Odporúčané koncové ceny:

SD600Q 240 GB – 56 eur, 480 GB – 94 eur, 960 GB – 160 eur

Rýchly, spoľahlivý a veľkokapacitný

Ľudia si SD600Q zamilujú už pri prvom použití. Vďaka prenosovým rýchlostiam až 440 MB/s pre čítanie a zápis vie SD600Q uložiť 5GB Full HD film za 26 sekúnd. O skvelú odolnosť, vysokú spoľahlivosť a obrovský úložný priestor až do 960 GB sa starajú pamäťové čipy s technológiou 3D NAND Flash, ktoré sú známe tiež pod názvom vrstvená pamäť.

Odľahčený, prenosný, odolný

SD600Q váži iba 60g, takže vrecko rozhodne nezaťaží. Naopak do neho skvelo zapadne vďaka kompaktným rozmerom. SD600Q je chránený protišokovým silikónovým krytom, ktorý zaistí bezpečnosť dát. Prežije nechcený pád z výšky 1,22 m a spĺňa najprísnejší štandard americkej armády MIL-STD-810G 516.6. Výrobca si verí natoľko, že dáva na disk trojročnú záruku. Zákazníci si navyše môžu vybrať medzi čiernym, modrým a červeným farebným prevedením.

SD600Q je kompatibilný s operačnými systémami Windows, Mac OS a Android bez toho, aby bolo potrebné inštalovať nejaké ovládače. Hneď po vybalení z krabice tak ochotne spolupracuje s notebookmi, tabletmi, smartphonmi a hernými konzolami. Zdieľanie dát a prenášanie obsahu medzi platformami nebolo nikdy tak jednoduché a pohodlné.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Značky: