Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť ADATA Technology oznamuje, že jej pamäte XPG Z1 DDR4 3400 Gold Edition zvládli takt až 4034MHz pri použití chladenia vzduchom v základnej doske msi X99A XPOWER AC. Tým vytvorili nový svetový rekord pre DDR4 moduly!

Najlepšia voľba pre ultimátny výkon!

V úzkej spolupráci s výrobcami základných dosiek usiluje ADATA o dosiahnutie čo najlepších výsledkov DDR4 modulov na architektúre Intel X99. Pamäte XPG Z1 DDR4 3400 Gold Edition pokorili rekord extrémne vysokým taktom až 4034MHz, čo je dobrá správa pre všetkých hráčov aj ostaných používateľov, ktorí vyžadujú trvalý výkon, chladenie a stabilitu.

Pamäte XPG Z1 DDR4 3400 sú odpoveďou ADATA na požiadavky používateľov, pričom nechýba prísľub výrobcu udržať ich stabilné dodávky na základe dopytu trhu. To dáva všetkým overclockerom, hráčom alebo nadšencom potrebný výkon vždy a všade.

ADATA spolupracuje s msi pri demonštrácii možností pretaktovacích pamätí XPG a dosiek s čipsetom X99 na veľtrhu COMPUTEX 2015 v dňoch 2. až 6. júna v Taipei. ADATA aj vás rada privíta na stánku J0806 v Nangang Exhibition Hall 1F, aby ste sa na vlastné oči presvedčili o ich ultimátnom výkone.

Značky: