Akčná kamera s diaľkovým ovládaním

0

Akčné kamery sú veľmi populárne hlavne s príchodom leta. Kamera LAMAX X10.1 vám dokáže zaznamenať zábery z akčných dobrodružstiev, a to s vysokou ostrosťou. My sme pri teste použili najvyšší režim 4K/30 fps, ale veľmi dobre vyzerá aj slowmotion. Vo Full HD rozlíšení sa vďaka 120 snímkam za sekundu dá pohyb spomaliť až 4-krát. S výhodou využijete aj timelapse.

LAMAX X10.1

LAMAX X10.1, Zdroj: Lamax

V balení nájdete celú kopu príslušenstva, cenná je najmä druhá batéria. Tiež sme ocenili diaľkové ovládanie v podobe náramkových hodiniek (foto/video/prezeranie). Tiež tu nájdete puzdro do 40 metrov a aj v puzdre sa dobre zaznamená zvuk. Kamera využíva šesťosovú optickú stabilizáciu (OIS) a kodek H.265, čo šetrí miesto na microSD karte. Samozrejmosťou sú aj super fotky v rozlíšení 12 Mpx. Na okamžité zdieľanie výsledkov slúži zabudovaná Wi-Fi a mobilná aplikácia.

Cena: 179,90 €

Zapožičal: Lamax

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>