Ako zostať zdravý?

0

Recepty starej mamy budú vždy nejakým spôsobom účinné.

Môžete hľadať na internete, no vždy treba k informáciám pristupovať obozretne a triezvo. Okrem hľadania na internete na špecializovaných stránkach môžete využiť aj aplikáciu pre Android s názvom Vitamínové Zdroje z ovocia.

Aplikáciu, podobne ako iné zdroje treba vnímať ako inšpiráciu a doplnenie k celkovému prístupu zdravého životného štýlu. Aplikácia je aj v slovenskom jazyku a funguje na princípe hľadania podľa príznakov či stavu, ktorý chcete napraviť.

Zameriava sa na stravu ako takú. Je pre vás jednoduchšie upraviť svoj jedálniček preferenciou potravín, než ho nezmeniť vôbec ale užívať iba vitamínové a minerálne doplnky.

Pri každom stave nájdete popis, čo ho môže spôsobovať. Nechýba informácia, ktorý vitamínový doplnok je vhodný. Najdôležitejšou informáciu je ale zobrazenie ovocia a zeleniny, ktorá je pre podporu riešenia daného problému prospešná.

Prečítajte si aj:

Aktualizované: On-line objednávanie na antigénové testy skrachovalo. A potom znovu ožilo

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár