Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Nezáleží na tom, či používate kartu Visa alebo Mastercard – aplikácia Curve sa postará o to, aby ste mali všetky karty a financie na jednom mieste.

Účet si vytvoríte behom niekoľkých minút a všetky karty budete mať v jednej. Curve je teraz dostupná aj pre smartfóny Huawei s HMS (Huawei Mobile Services – Mobilné služby Huawei).

Bezkontaktné platby sú v posledných rokoch neodmysliteľnou súčasťou každodenného života. Potreba mať všetky svoje bankové účty na dosah ruky v jednej aplikácii viedla Huawei k vytvoreniu aplikácie Curve. Odteraz môžete bezpečne spravovať svoje financie a dostávať upozornenia o každom pohybe vo vašom bankovníctve.

Získajte výhody

Nie je nič lepšie, ako míňať peniaze a čerpať z toho benefity v podobe bodov a odmien. Pri využívaní aplikácie Curve získate späť až 1% z uskutočnenej platby. V obchodoch Huawei navyše dostanete 5% cashback zo všetkých nákupov. Ak by sa stalo, že ste zaplatili inou kartou, než ste mali v pláne, môžete to do 14 dní od nákupu jednoducho zmeniť. Ďalším veľkým plusom je tiež možnosť uložiť si do aplikácie všetky zľavové karty vašich obľúbených obchodov, vďaka čomu vám už neuniknú žiadne zľavy a výhody.

V zahraničí ako doma

Curve poskytuje finančnú slobodu, takže už nebudete musieť čakať dlhé hodiny v radoch v zmenárni a nosiť bankovky po vreckách. K platbe vám postačí iba telefón. Platba v zahraničí bude vďaka nízkym kurzom rovnako výhodná ako doma. Aplikácia Curve vám zároveň umožňuje výbery z akéhokoľvek bankomatu zadarmo. Cestovanie tak bude oveľa jednoduchšie, zábavnejšie a lacnejšie.

Čo je aplikácia Curve?

S Curve máte možnosť mať všetky platobné aj zľavové karty na jednom mieste. Dokonca vám môže ukázať, kde najviac míňate, takže budete mať svoje hospodárenie s financiami pod kontrolou. Aplikácia vás upozorní na všetky novinky a tým vám umožní udržať si prehľad o nových aktualizáciách, či o dianí na vašom účte.

Huawei nova a aplikácia Curve

Rad Huawei nova od svojho debutu v roku 2016 ponúka tie najmodernejšie technológie v štýlovom a najmä cenovo dostupnom kabáte – vrátane dizajnu, fotoaparátu, rýchleho nabíjania, aplikácií a ďalších.

Nový smartfón série Huawei nova, ktorý bude mať európsku premiéru 21. októbra, bude vynikať pôsobivým a tenkým dizajnom, rovnako ako skvelou kamerou, vďaka ktorej môžu užívatelia naplno využiť svoju fantáziu a vytvárať perfektné fotografie a videá. Aplikácia Curve bude dostupná na všetkých zariadeniach Huawei, vrátane očakávanej novinky a stiahnete si ju z oficiálneho obchodu AppGallery.

Zdroj: Huawei

Prečítajte si aj:

Značky: