ARCHOS Oxygen 101 spolu zo Sound Dockom, umožnia mimoriadny domáci hudobný zážitok

0

ARCHOS, francúzsky priekopník spotrebnej elektroniky, dnes predstavil svoje nové zariadenie Oxygen 101 S ‚Sound Dock. Táto unikátna ponuka, sa skladá z prémiového tabletu spárovaného zo Sound Bar – om určeným pre rýchle nabitie tabletu a skvelý zvukový zážitok. ARCHOS Oxygen 101 S a Sound Dock budú dostupné v Európe od mája 2019 za 169 EUR vrátane DPH.

Vynikajúca obrazovka

ARCHOS Oxygen 101 S obsahuje veľkú 10,1-palcovú obrazovku Full HD IPS. Tento nádherný displej od okraja po okraj je ideálny pre sledovanie obrázkov alebo sledovanie videí. 

Extrémny výkon

ARCHOS Oxygen 101 S je vybavený čipovou sadou deca-core 4G (MediaTek Helio X20), ktorá prináša väčší výkon a plnú konektivitu. Je vybavený 3 GB pamäte RAM / 32 GB pre zvýšenie plynulosti a rýchlejšiu reakciu na akúkoľvek úlohu. Používa najnovší operačný systém Google Android ™ 9 Pie s množstvom nových funkcií, navigačným systémom, kontrolami na obrazovke, optimalizáciou batérie a vylepšením ochrany osobných údajov, pričom nezabúda na úplný prístup do obchodu Google Play a jeho +1,3 miliónov aplikácií, kníh, hier a filmov. Obsahuje vysokokapacitnú 6000mAh batériu, ktorá zabezpečí zábavu pri dlhých cestách.

Skvelý zvuk

Tablet ARCHOS Oxygen 101 S sa jednoducho umiestni do zvukového doku, ktorý zabezpečuje okamžité nabíjanie a skvelý zvuk. Vďaka svojim dvom 4-wattovým reproduktorom (spolu s dvomi pasívnymi reproduktormi) šíri čistý, hlasný a pútavý zvuk, ktorý vám umožní vychutnať si akýkoľvek multimediálny obsah. Vďaka vstavanému pripojeniu Bluetooth 4.2 LE, umožňuje pripojenie ďalších kompatibilných zariadení.

Rozšírené používateľské prostredie, handsfree ovládanie

ARCHOS Oxygen 101 S zo Sound Dock – om ponúka používateľom viacero možností ako Google asistent :

  • Najnovšie aktualizácie: správy, správy e-mailov, udalosti plánované na ďalšie dni, predpoveď počasia, dopravné podmienky atď.
  • Hudobné playlisty alebo videá: po dlhom dni v práci si užívatelia môžu vychutnávať hudbu alebo videá z obľúbených streamingových služieb, pobaviť sa, skontrolovať návody pre domácu prácu detí alebo získať pomoc potrebnú v kuchyni na prípravu príjemného jedlo.
  • Hlasové príkazy pre svoje inteligentné domáce zariadenia, svetlá, HAVC, bezpečnostné kamery atď.

ARCHOS Oxygen 101 S obsahuje niekoľko funkčných predných a zadných kamier, pre videohovory, ultra rýchly snímač odtlačkov prstov spolu s možnosťou nastavenia rôznych profilov pre prístup k prispôsobenému obsahu medzi rodičmi a deťmi.

Dostupnosť a ceny

ARCHOS Oxygen 101 S spolu zo Sound Dock-om bude predstavený na MWC 2019 (Hall #6 – Booth #B60) a bude dostupný v Európe od Mája 2018 v cene 169.- €.Samotný tablet v cene 149.- €

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár