Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Jar je v plnom rozkvete a spolu s ňou prichádza v balíčku Alpinestars Car Par pre Xbox One verziu Forza Horizon 2 šesť úžasných vozidiel.

Ťahúňom balíčka Alpinestars Car Pack sú dva príklady dômyselnosti značky Chevy; model Chevrolet Corvette z roku 1953 a model Corvette Z06 z roku 2015. Prvý menovaný je kľúčovou súčasťou odkazu amerických športových vozidiel a aktuálny Z06 predvádza, akého výkonu a precíznosti je schopná Chevy dnes.

Okrem týchto vozidiel, ak potrebujete nové monštrum pre extrémne Cross Country súťaže vo Forza Horizon 2, Jeep Wagoneer je pripravený vyraziť. Sadnite do Audi TTS Coupé a prijmite akúkoľvek výzvu. Ak je vašou šálkou kávy americké “muscle”, vozidlo AMC “The Machine” čaká, kým ho vypustíte z reťaze.

Bezplatným autom tohto mesiaca je elegantné a výnimočne rýchle Bugatti EB110SS. Jedna stíhacia jazda po diaľnici za volantom prvotriednej ukážky francúzskych konštruktérov vás presvedčí o výkone EB110 a pretrvávajúceho odkazu superáut značky Bugatti.

Balíček Alpinestars Car Pack pre Xbox One verziu Forza Horizon 2 je dostupný na stiahnutie na Xbox Live Store za 4,99 eur.

Pre viac informácií o balíčku Alpinestars Car Pack navštívte Xbox Wire.

Značky: