Bezpečné pripojenie na internet cez ProtonVPN, úplne zadarmo

0

Bezpečné pripojenie v smartfóne a zadarmo.

ProtonVPN je dobre známa služba zo švajčiarska, ktorá vám vytvorí bezpečné pripojenie na vami určený vzdialený server. Služba je dostupná aj zadarmo. Stačí si z Google Play stiahnuť aplikáciu ProtonVPN a pripojiť sa na bezpečný server.

Máte k dispozícii tri krajiny a jedno zariadenie. Ak máte viac smartfónov a chceli by ste každý takto pripájať, je treba si zakúpiť väčší balík alebo použiť pripojenie len na jednom smartfóne v jednom čase.

Aplikácia je výborná na bežné prezeranie stránok a surfovaní na sociálnych sieťach. Tiež aj na pozeranie videí v nižšom rozlíšení. Hodí sa aj na internet banking. Je to výborná aplikácia zadarmo, ktorú využijete v každej kaviarni alebo hoteli. Nemusia vedieť, na aké stránky chodíte a vďaka ProtonVPN toho dosiahnete.

Prečítajte si aj:

Súkromie na internete? Kúpte si VPN pripojenie v zľave

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>