Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Canon Europe uvádza na trh štyri nové rady kompaktných tlačiarní koncipovaných pre modernú domácnosť – Canon PIXMA TS8350, Canon PIXMA TS6350, Canon PIXMA TS5350 a Canon PIXMA TS3350. Všetky modely ponúkajú rodinám a študentom neobmedzené kreatívne možnosti – od tlače a personalizácie fotografií až po výtvarnú a umeleckú tvorbu.

Sprevádzkovať ich je možné v priebehu niekoľkých minút a pomocou aplikácie Canon PRINT prepojiť priamo so smartfónom alebo tabletom. Sada kreatívnych aplikácií Canon umožňuje tlačiť jedným tlačidlom a ľahko upravovať grafické súbory – od vyladenia pamätných fotografií k dokonalosti v editore Easy-PhotoPrint až po tvorbu módnych nechtových samolepiek na večernú párty pomocou aplikácie Nail Sticker Creator (iba u rady PIXMA TS8350). Technológia Canon FINE a atramenty ChromaLife100 sú zárukou dlhšej životnosti fotografií – až 100 rokov pri uložení v albume.

Ľudia všetkých vekových kategórií, ktorí radi tvoria, si môžu vybrať zo širokej škály kreatívnych tlačových médií, vrátane nažehľovacích fólií, magnetického materiálu, opakovane použiteľných samolepiek alebo fotografického papiera vo formáte 9×9 cm a 13×13 cm. Na internetových stránkach Canon Creative Park navyše výtvarne a tvorivo zameraní používatelia nájdu tisíce zaujímavých papierových skladačiek a vystrihovačiek, ktoré si môžu stiahnuť, vytlačiť a sami doma zložiť.

Pri užívaní originálnych atramentov Canon môžu používatelia získavať body do programu odmien spoločnosti Canon, ktoré možno vymeniť za rôzne kreatívne tlačové produkty, vrátane fotografického papiera alebo magnetických médií.

Najpokročilejšia zo štvorice nových tlačiarní, bohato vybavená multifunkčná Canon PIXMA TS8350, je vynikajúcou voľbou pre fotografických nadšencov a kreatívne rodiny. Bezproblémovo spolupracuje s kreatívnymi aplikáciami Canon a podporuje rôzne tlačové médiá. Vďaka technológii FINE sa 6 samostatnými atramentmi poskytuje fotografie kvalitatívne porovnateľné s profesionálnym fotolaboratóriom. Tlačiareň Canon PIXMA TS8350 sa dodáva v červenej, čiernej a bielej farbe a je vybavená veľkým intuitívnym dotykovým displejom s uhlopriečkou 10,8 cm, slotom na pamäťovú kartu SD pre priamu tlač fotografií a viacúčelovým zásobníkom pre potlač diskov a samolepiek na nechty. Umožňuje tlač na široké spektrum médií a ponúka bezkonkurenčné tlačové a kreatívne možnosti.

Tlačiareň Canon PIXMA TS6350 je pokročilé, asymetricky konštruované zariadenie 3v1 s dvojitým zásobníkom na papier, automatickým výstupným zásobníkom a intuitívnym OLED displejom s uhlopriečkou 3,7 cm. Stlačením tlačidla Wireless Connect sa dokáže v priebehu pár minút spojiť so smart zariadením. Táto viacúčelová tlačiareň spolupracuje s kreatívnymi aplikáciami Canon. Využíva 5 samostatných atramentov a dodáva sa v čiernom alebo bielom provedení. Zvládne akúkoľvek tlačovú úlohu – od pracovných dokumentov a rodinných fotografií po rôzne tvorivé projekty vrátane nažehľovacích obrázkov, opakovane použiteľných samolepiek, štvorcového formátu a magnetických obrázkov.

Elegantná multifunkčná tlačiarne 3v1 Canon PIXMA TS5350 umožňuje kreatívne zameraným používateľom bez rozdielu veku jednoducho a rýchlo realizovať svoje tvorivé nápady – navrhovať a tlačiť vlastné samolepky a magnety, upravovať fotografie a podobne. Takmer ľubovoľný predmet si môžu upraviť podľa svojich preferencií a vytlačiť pomocou sady aplikácií Canon vrátane Canon PRINT, Easy-PhotoPrint Editor, Message In Print. Kompaktná tlačiareň Canon PIXMA TS5350 sa dodáva v štyroch farebných prevedeniach (čiernej, bielej, ružovej a zelenej). Je vybavená prehľadným OLED displejom s uhlopriečkou 3,7 cm a stavovými LED indikátormi. Využívajú vysoko kvalitné tlačové kazety FINE, vďaka ktorým bude každé dielo pôsobivé. Tlačiareň Canon PIXMA TS5350 poteší aj používateľov sociálnych sietí, pretože dokážu priamo z aplikácie Canon PRINT tlačiť fotografie v typickom štvorcovom formáte (13×13 cm a 9×9 cm).

Rad Canon PIXMA TS3350 ponúka cenovo dostupné štýlové a vysoko funkčné tlačiarne typu „všetko v jednom“. Dodáva sa v čiernej, červenej alebo bielej farbe, z ktorých si môžu vybrať študenti alebo domácnosti, ktorým ide o rýchlu a kvalitnú tlač dokumentov a fotografií v živých farbách bez okrajov až do rozmeru 13×18 cm. Tlačiareň Canon PIXMA TS3350 je jednoduchá, ale zachováva si kreatívne možnosti vyšších modelov Canon PIXMA TS8350, Canon PIXMA TS5350 a Canon PIXMA TS6350. Umožňuje tlač na opakovane použiteľné samolepiace a magnetické médiá formátu 13×13 cm a využívať kreatívnu aplikáciu Easy-PhotoPrint Editor alebo internetovú stránku Creative Park.

Tlačiarne radov Canon PIXMA TS8350, Canon PIXMA TS6350, Canon PIXMA TS5350 a Canon PIXMA TS3350 bude možné zakúpiť v online obchode spoločnosti Canon a u oficiálnych predajcov značky Canon od septembra 2019.

Značky: