Nové čelovky Ledlenser série H ponúkajú rad špičkových svietidiel s označením CORE pre každodenné použitie.

Čelovka LEDLENSER H5R CORE je kompaktné dobíjacie svietidlo s intuitívnym ovládaním. Vhodná je aj do tých najnáročnejších podmienok. Ponúka rýchle zaostrovanie svetelného kužeľa pomocou technológie Advanced Focus System a tiež plynulé stmievanie svetelného výkonu v rozmedzí 15 – 350 lm pomocou otočného tlačidla.

Hlavica svietidla je výklopná v uhle 160° a poskytuje tak kvalitné osvetlenie presne podľa potreby používateľa. Taktiež sa dá úplne jednoducho vybrať a oddeliť od čelenky. Čelovku tak behom pár sekúnd premeníte na praktické ručné svietidlo.

Vďaka inovatívnej technológii FLEX SEALING TECHNOLOGY je svietidlo odolné podľa indexu IP67, teda je úplne odolné proti prachu a ponoreniu do vody na 30 minút do hĺbky jedného metra. Svietidlo je možné dobíjať pomocou nabíjačky s odolným magnetickým konektorom.

Nový štandardizovaný Ledlenser Connector umožňuje svietidlo prichytiť na rôzne príslušenstvo (držiaky, statívy). Vzťahuje sa na ňu predĺžená sedemročná záruka. Cena tejto čelovky je 71,90 eur, dodávateľom je MORIS design.

Prečítajte si aj:

Outdoor od hlavy po päty: Vyberáme čelovku a svetlo na behanie

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.