CES 2018: Aplikácia Neutrogena Skin360 vám poradí, ako sa správne starať o pokožku (VIDEO)

0

Súčasťou riešenia je špeciálny modul pre iPhone, ktorý dokáže analyzovať vašu pokožku.

Neutrogena Skin360 je mobilná aplikácia, ktorá pomôže so starostlivosťou o pokožku na tvári. Využíva k tomu špeciálny modul pre iPhone s názvom SkinScanner. Ten obsahuje 12 LED svietidiel a objektív s 30-násobným priblížením, aby detailne analyzoval pokožku na tvári a zaznamenal prípadné nedokonalosti pod jej povrchom.

Aplikácia v kombinácii s modulom pre smartfón pomôže nájsť a zaznamenať póry na tvári, ich veľkosť a hĺbku, vrásky a ďalšie nedokonalosti. Všetky tieto informácie sú následne prezentované v prehľadnej forme cez mobilnú aplikáciu. Skin360 tiež odporučí, ako by ste sa mali starať o pokožku, aby bola v čo najlepšom stave. Či sa vám to darí alebo nie, si môžete následne skontrolovať pomocou modulu SkinScanner.

Riešenie od Neutrogeny sa má dostať na trh počas leta za cenu 49 dolárov. Dostupnosť na našom trhu a cena v eurách nie sú známe. Pozrite si aj video, ako Skin360 funguje v praxi.

Zdroj: Neutrogena

Prečítajte si aj:

CES 2018 naživo: 6 dôvodov, prečo by ste mali sledovať TOUCHIT.sk počas nasledujúcich dní

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie, hry a konzoly pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa špecializujem na operačné systémy, zaujímavé služby, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, kontaktovať ma môžete na roman@touchit.sk

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>