Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Predstavujeme top 3 chatovacie boty od Viber, ktoré si zaslúžia vašu pozornosť

Ak hľadáte rýchly a bezstarostný spôsob komunikácie s vašou obľúbenou značkou, určite zamerajte vašu pozornosť na jeden zo súčasných trendov v online svete, ktorým sú chatovacie boty. Sú určené na to, aby vás bavili poskytovaním cenných informácií.

Chatovacie boty najčastejšie využívajú popredné svetové značky alebo organizácie k prepojeniu so svojimi fanúšikmi. Jedná sa o počítačové programy, ktoré vedú zjednodušenú komunikáciu. Jej cieľom je uľahčiť ľuďom život poskytovaním informácií a odpovedí na otázky jediným kliknutím. Ako nový prostriedok komunikácie s užívateľmi a potenciálnymi spotrebiteľmi sú chatovacie boty schopné komunikovať s ľuďmi na osobnej a zákazníckej úrovni.

Dôvodom pre rastúcu popularitu botov je globálny nárast používania komunikačných aplikácií. Podľa prieskumov viac ako 66% ľudí používa aplikáciu pre zasielanie správ tiež na komunikáciu s firmami alebo značkami. Spoločnosť Viber prevádzkuje tisíce chatovacích botov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti. Bez ohľadu na to, či sa vaše záujmy týkajú športových tém, hudobných festivalov, ochrany životného prostredia, receptov na varenie, módy či niečoho iného, ​​stačí sa prihlásiť k vybranému chatovaciemu botu, aby ste našli, čo potrebujete, nechali si poradiť alebo získali exkluzívne informácie.

Chatovacie boty rozhodne stojí za to vyskúšať, pokiaľ ste tak ešte neurobili, možno vás presvedčia tieto 3 z najlepších chatovacích botov v aplikácii Viber.

Forksy bot vás podporuje, aby ste jedli zdravo

Sledovanie svojej stravy a ručné zapisovanie všetkých potravín, ktoré počas dňa zjete, môže byť časovo náročné a úprimne povedané, nie je to niečo, na čo sa mnohí dokážu z dlhodobého hľadiska zaviazať. Forksy je bot, ktorý vás podporuje v tom, aby ste jedli zdravo a zároveň sleduje vaše kalórie. Stačí, keď napíšete presne to, čo ste zjedli alebo vypili, Forksy je schopný vypočítať kalórie, ale tiež vám poradiť ohľadom živín v niektorých potravinách, a dokonca pridá aj svoj tip na vhodnejšiu alternatívu. Okrem toho Forksy bot zobrazuje používateľom podrobný denný rozpis potravín, ktorý zahŕňa kalórie a všetky potraviny, ktoré skonzumovali. Pomáha im tak mať prehľad o všetkom, čo za deň zjedli, a nakoniec aj schudnúť, ak je to ich cieľom.

BarçaViber – staňte sa fanúšikom mesiaca

V minulom roku futbalový klub FC Barcelona a Rakuten, materská spoločnosť Viber, oznámili vzájomné partnerstvo, vďaka ktorému sa Viber stal oficiálnym komunikačným kanálom klubu FC Barcelona. To Viberu umožnilo predstaviť exkluzívne samolepky Barca a organizovať niektoré vzrušujúce hry o ceny.

Oficiálny Barca bot vám umožňuje tipovať konečný výsledok pred každým zápasom, hlasovať pre svojho hrdinu zápasu, zbierať body a vyhrávať ceny. Každý mesiac získa jeden šťastný (a skúsený!) fanúšik titul „Barça fanúšik mesiaca“ a jednu zo skvelých cien. Akonáhle získate body, môžete sa podeliť so svojim úspechom ostatným fanúšikom. Ukážte  priateľom na Viberi, ako ste tipovali v novej výsledkovej listine prístupnej v rámci chatu. Akonáhle s nimi zdieľate svoj odhad výsledku zápasu, vytvorí sa v rámci skupinového chatu výsledková listina pre sledovanie bodov všetkých účastníkov. Každý týždeň sa dozviete, kto sa stal najlepším fanúšikom Barça.

Tech Talk pre nadšencov technológií

Sledovaním tohto bota získate neustály prehľad v oblasti obchodného a herného spravodajstva, ale napríklad aj trendových aplikácií, botov a mnohého ďalšieho. S Tech Talk vám už nikdy neujde žiadny dôležitý titulok, stačí ho požiadať o aktualizáciu živého spravodajstva. Môžete si dokonca prispôsobiť jednotlivé druhy správ, ktoré od neho chcete dostávať. Tento bot je obzvlášť užitočný pre nadšencov technológií.

Prehľadom troch najlepších chatovacích botov v aplikácii Viber sa ich zoznam nekončí, odporúčame vám vyskúšať si ich čo najskôr osobne alebo objavovať ďalšie, pretože chatovanie s nimi je veľmi zábavné. Naviac ich promptná a personalizovaná pomoc vám umožní nájsť presne tie informácie, ktoré hľadáte.

Značky: