Čmeliak Hanna: ak si začnete veriť, dokážete aj nemožné

0

Po dlhé obdobie si čmeliaky mysleli, že ich krídla sú príliš malé na to, aby lietali. Až raz jedného dňa, malý čmeliak uveril v seba a nie v to, čo mu hovoria fyzikálne zákony. Tým čmeliakom bola Hanna, hlavná hrdinka vianočného filmu z dielne Erste Group. Tá ukazuje, že v živote nemusíme akceptovať status quo, a aj napriek opakovaným zlyhaniam nesmieme strácať vieru v seba samého. Po boku Hanny stojí a podporuje ju aj verný priateľ čmeliak Max.  

Vianočný film mal premiéru na sociálnych sieťach 1. decembra. Skupina Erste ho uviedla vo všetkých siedmich kľúčových krajinách, kde pôsobí –  v Česku, Rakúsku, Maďarsku, Rumunsku, Srbsku, Chorvátsku a na Slovensku. Tiež ju uvidia diváci na menších trhoch, kde má skupina zastúpenie – v Slovinsku, Bosne a Hercegovine, Čiernej Hore a Severnom Macedónsku. Kampaň začala na konci novembra teasingom na sociálnych sieťach, ktorý pripomenul minuloročnú hviezdu Vianoc, ježka Henryho. Jeho príbeh zaznamenal až 150 miliónov zobrazení a viac ako 5 miliónov interakcií a stal sa bezpochyby jednou s najúspešnejších viralných vianočných reklám roku 2018.

Vizitka kampane

Kreatívna agentúra: Jung von Matt/DONAU

Produkcia: Passion Animation Studios in London

Postprodukcia: Unit Creative Studio and Sound Design London

Music & Sound: Mcasso Music London

Klient: Erste Group

TV spot:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>