Samsung oznámil dostupnosť akumulátorového tyčového vysávača Bespoke Jet.

Novinka zaistí hygienické upratovanie na vysokej úrovni vďaka viacvrstvovému filtračnému systému s účinnosťou až 99,999 %. Oproti predchodcovi je nový model ešte ľahší a využíva dokonalejší digitálny invertorový motor. Viacvrstvový filtračný systém pritom zaisťuje, že z vysávača je počas prevádzky vyfukovaný iba čistý vzduch.

Hygienické čistenie

Vysávač Bespoke Jet je vybavený aj dokovacou stanicou All-in-One Clean Station. Vďaka unikátnej technológii Samsung Air Pulse dokáže po pripojení vysávača automaticky vyprázdniť jeho nádobu na nečistoty bez toho, aby z nej unikali jemné prachové častice. Stanica zároveň aj automaticky nabíja batériu vysávača.

Výkonný a ľahký

Bespoke Jet dosahuje maximálny sací výkon až 210 W pre rýchle a účinné čistenie tvrdých podláh i kobercov. Technológia Jet Cyclone prináša ešte čistejší vzduch a výkonnejšie sanie, pričom vysoko účinný multi-cyklónový systém zaisťuje optimálny priechod vzduchu. Telo vysávača Bespoke Jet je mimoriadne ľahké. Má hmotnosť iba 1,44 kg. Je teda vhodné na jednoduchú ručnú manipuláciu a upratovanie.

Samsung Bespoke JetZdroj: Samsung
Samsung Bespoke Jet s dokovacou stanicou All-in-One Clean Station

Pohodlné upratovanie

Vysávač je vybavený digitálnym LCD displejom s podporou 28 jazykov. Jedným pohľadom naň získate všetky potrebné informácie vrátane nastavenia úrovne sania a zostávajúceho času prevádzky batérie. Poskytuje tiež informácie o prípadných problémoch, napríklad upchatí, uviaznutí predmetov v kefe alebo chýbajúcich filtroch, a ponúka návod, ako vzniknutý problém vyriešiť.

Na jedno nabitie vysávač dokáže pracovať 1 hodinu a po uplynutí tejto doby môžete batériu ľahko vymeniť za náhradnú. Špeciálna technológia spoločnosti Samsung zaisťuje, že si batéria zachová 70 percent svojej pôvodnej kapacity po dobu až 500 cyklov.

Samsung Bespoke JetZdroj: Samsung
Samsung Bespoke Jet s dokovacou stanicou All-in-One Clean Station

Vysávač Bespoke Jet je možné doplniť o novú samostatne sa predávajúcu kefu Spray Spinning Sweeper na tvrdé podlahy. Kefa má tiež ľahko použiteľnú 150 ml nádržku na vodu.

Bespoke Jet bude na Slovensku dostupný v bielej farbe od apríla 2022 za odporúčanú maloobchodnú cenu 859 eur.

Zdroj: Samsung

Prečítajte si aj:

Peter Hupka

Peter Hupka
Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web.