Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Najnovšie skutočne bezdrôtové slúchadlá do uší s množstvom prispôsobiteľných funkcií

Spoločnosť Creative Technology dnes oznámila vydanie Creative Outlier Air V3, najnovšieho prírastku do svojej najpredávanejšej skutočnej bezdrôtovej série do uší. Tieto potu odolné štuple do uší, ktoré majú uhladenejší a lepšie padnúci tvar, sú ľahšie a napriek tomu obsahujú vylepšenia oproti svojmu predchodcovi – lepšiu kvalitu zvuku a životnosť batérie, reguláciu okolitého hluku, pripojenie Bluetooth 5.2, štyri mikrofóny a bezdrôtové nabíjanie. Outlier Air V3 prichádzajú predovšetkým s novou aplikáciou Creative, ktorá svojimi funkciami používateľom ponúka vysokú úroveň personalizácie.

Silnejší zvuk, presne tak, ako ho máte radi

Creative Outlier Air V3 prešli veľkým zlepšením v kvalite zvuku. Úplne nové 6 mm meniče z biocelulózy napájajú zvuk detailnými výškami, vyváženými stredmi a pohlcujúcimi basmi – čo je perfektné na udržanie pozornosti pri každodenných cvičeniach . Dopĺňajú ich nové funkcie Ambient Mode a Active Noise Reduction – prostredníctvom mobilnej aplikácie Creative majú používatelia úplnú kontrolu nad tým, či sa chcú úplne ponoriť do svojej hudby, vypnúť hluk okolia pri dôležitých hovoroch alebo naopak si viac uvedomovať okolie pri behaní. Aplikácia ponúka aj širokú škálu úprav ekvalizéra, takže používatelia môžu vyladiť svoj zvuk podľa nálady – buď načerpať basy pri namáhavom tréningu, alebo zvýrazniť tóny pre večernú relaxáciu.

Dotykové ovládače na slúchadlách sú prirodzene citlivé na príkazy klepnutia, ktoré je možné prispôsobiť podľa preferencií používateľa v aplikácii, takže každý Outlier Air V3 je skutočne osobný.

Nabíjanie takmer nie je potrebné

Skvelý zvuk pre používateľov jednoducho nič neznamená, ak nemôže vydržať dostatočne dlho. Creative Outlier Air V3 si zachovávajú sériu charakteristických znakov vynikajúcej výdrže batérie, ktorá sa môže pochváliť až 10 hodinami na jedno nabitie a celkom 40 hodinami – čo z neho robí skvelého spoločníka pri Netflixe pri dlhých cestách alebo hudobnom maratóne na dlhom cyklistickom výlete.

Zlepšila sa aj kvalita hovoru na týchto slúchadlách, pretože štyri mikrofóny (dva na každom slúchadle) umožňujú lepšie zachytenie hlasu a zníženie hluku na pozadí, takže si používatelia môžu naplno vychutnať dlhé hovory, nech sú kdekoľvek.

Nositeľnosť Outlieru Air V3 zostáva špičková – tieto slúchadlá sa dodávajú s rôznymi veľkosťami mäkkých silikónových nádstavcov do uší, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali rôznym tvarom uší a dosiahli optimálne utesnenie pre maximálne pohodlie. Sú tiež ľahšie ako kedykoľvek predtým, vážia iba 5,2 g.

Holografický zvuk – vyskúšajte to!

Creative Outlier Air V3 podporujú Super X -Fi READY* – bezplatnú ukážku tejto technológie, ktorá je k dispozícii prostredníctvom aplikácie Creative.

Používatelia si môžu vychutnať holografiu slúchadiel Super X-Fi, ktorá reprodukuje zvukovú scénu systému s viacerými reproduktormi, v miestnom obsahu vo svojich telefónoch.

*Super X-Fi READY nepodporuje streamovanie obsahu, ako je YouTube, Spotify atď. Aby bol zážitok plný, používatelia by mali zvážiť produkty ako SXFI AIR GAMER, SXFI TRIO alebo iné produkty Super X-Fi.

Ceny a dostupnosť

Creative Outlier Air V3 sa uvádza na trh za propagačnú cenu 59,99 EUR a je k dispozícii na Creative.com.

Značky: