Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Hovorkyňa ČSOB Finančnej skupiny Zuzana Eliášová sa teší z ocenenia Hovorca roka 2015. Víťazkou v kategórii Privátny a komerčný sektor sa stala po tretí raz po sebe. Ocenenie hovorca roka znamená pre mňa úžasnú spätnú väzbu a mám z neho veľkú radosť. Prácu novinárov si veľmi vážim a z ocenenia sa aj po tretí raz veľmi teším. Okrem radosti dodáva energiu a je zároveň motiváciou do ďalšej práce. Som šťastná,“ skonštatovala Zuzana Eliášová.    

Zuzana Eliášová ukončila štúdium na Katedre žurnalistiky Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave a už počas štúdia pracovala v Televízii Markíza v redakcii Tlerána, neskôr ako redaktorka domáceho spravodajstva v Televíznych novinách, redaktorka a moderátorka Rýchlych Televíznych novín a redaktorka a moderátorka ranných spravodajských blokov v Teleráne. V roku 2008 počas volieb amerického prezidenta absolvovala trojtýždňovú stáž vo svetovej spravodajskej televízii CNN. Od marca 2012 je hovorkyňou ČSOB Finančnej skupiny.

„Z ocenenia mám veľkú radosť. Zároveň by som rada zablahoželala kolegom, ktorí sa dostali do finálneho výberu, pretože už to je veľký úspech. Srdečná gratulácia patrí aj víťazom v ostatných kategóriách,“ povedala Zuzana Eliášová.

Víťazom kategórie Štátna správa a štátny sektor sa po druhý raz stal Boris Chmel, hovorca Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby SR. V kategórii Samospráva a neziskový sektor sa z víťazstva tešila Katarína Svrčeková, hovorkyňa strany SaS.

 

 

Značky: