Ďalšia veľká aktualizácia pre Windows 10 príde v apríli

1

Prezradil to web Microsoftu.

Operačný systém Windows 10 dostane čoskoro ďalšiu veľkú aktualizáciu. Jarná aktualizácia by sa mala nazývať Spring Creators Update, čo zodpovedá značeniam predchádzajúcich verzií. A hoci názov ešte nie je oficiálne potvrdený, dátum aktualizácie zverejnil na svojom webe samotný Microsoft – dočkáme sa jej v apríli.

Aktualizácia Spring Creators Update by mala byť sfinalizovaná do konca budúceho týždňa a ponúkne funkcie ako Časová os, ktorá umožňuje efektívnejšie pracovať na viacerých zariadeniach súbežne, resp. pokračovať v práci medzi nimi. V praxi by to malo fungovať, že dokument začnete editovať na smartfóne a budete pokračovať na počítači alebo opačne.

Ďalšie vylepšenia zahŕňajú podporu HDR, zmeny dizajnu a eventuálne aj nový režim S Mode, ktorý bude súčasťou každej edície systému Windows 10 a nahradí pôvodne samostatnú verziu Windows 10 S.

Zdroj: theverge

Prečítajte si aj:

Operačný systém Windows 10 S skončí, nahradí ho nový režim S Mode. Už čoskoro (doplnené)

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie, hry a konzoly pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa špecializujem na operačné systémy, zaujímavé služby, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006.

Jeden komentár

  1. Pingback: Sony pre Xperie rozposiela najnovšiu aktualizáciu zabezpečenia | TOUCHIT

Pridaj komentár