Datart vo svojich predajniach zobrazuje najpredávanejšie darčeky

0

Tým, ktorí ešte stále váhajú s výberom darčekov, prináša Datart vo vybraných predajniach inšpiráciu v podobe šikovného vianočného stromčeka. Na jeho obrazovke žiari zoznam najpredávanejších produktov, ktorý sa priebežne aktualizuje.

Šikovný stromček ukazuje zákazníkom, o aké vianočné darčeky je najväčší záujem. „Produkty sú rozdelené do jednotlivých kategórií, napríklad starostlivosť o ženy, starostlivosť o muža, hračky, herné konzoly, kávovary, inteligentné prístroje alebo telefóny, displej zároveň ukazuje, kedy bol zoznam naposledy aktualizovaný a kedy prebehne ďalšia aktualizácia,“ popisuje Iva Pavlousková, tlačová hovorkyňa spoločnosti Datart.

Datart zatiaľ inštaloval šikovný stromček do 13 predajní v rámci Česka i Slovenska. „Ide o novinku, pomerne náročnú a nákladnú, preto ju tento rok otestujeme a budúci rok prípadne stromčeky rozšírime podľa reakcií zákazníkov aj do ďalších predajní,“ dodáva Iva Pavlousková.

 

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár