Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

„Vážime si našich zákazníkov, verných aj tých nových, preto sa im chceme poďakovať za dôveru. Vianoce sú časom prekvapení, rozprávok a rodinnej pohody, a my v DIGI chceme aj touto vianočnou kampaňou priniesť do ich domácností kúsok radosti.“ Povedal Roman Vavrík, riaditeľ marketingu a predaja spoločnosti DIGI SLOVAKIA, s.r.o..

ROZPRÁVKOVO-FILMOVÁ NÁDIELKA

Od novembra až do konca roka si každý už v základnom balíku nájde o 10 filmových a rozprávkových programov viac. Deti a dospelých milovníkov rozprávok potešia kanály ako Cartoon Network, JimJam, Nick Junior či CS Mini. Filmoví fanúšikovia budú mať plné ruky práce vybrať si z ponuky programov CS Film/Horor Film, Film+, Filmbox, Filmbox Family, Filmbox Plus a Filmbox Extra HD.

VIANOCE NA NOVEJ „TELKE“

Keď dobré rozprávky a filmy, prečo nie na novom televízore? Na Vianoce rozdávame našim zákazníkom 10 kvalitných televízorov Sony BRAVIA.

Stačí sa zapojiť do súťaže na našom facebooku od 1. novembra do 17. decembra a posledný predvianočný týždeň potešíme 10 z nich príjemnou vianočnou novinou – že sa stali výhercom novej 49 palcovej „telky“.

HBO VIANOČNÝ VIKEND

Filmová ponuka vyvrcholí cez víkend 11. – 12. novembra, keď si zákazníci nájdu na pár dní v ponuke aj programy HBO HD, HBO2 a HBO3.

NA 3 MESIACE VIAC ZA MENEJ

Dobrá správa aj pre zákazníkov balíka MAXI, ktorí si môžu užívať ponuku vyše 100 programov za cenu nižšieho balíka až na celé 3 mesiace. Zároveň ich na nový rok čaká prekvapenie v podobe spustenia ďalšieho kanála s prémiovým filmovým obsahom VIASAT EPIC DRAMA HD, ktorý bude dostupný v balíku MAXI. Viac o štedrej DIGI ponuke na www.digislovakia.sk.

Značky: